Oyche Doniz zdradza, ile zarobił na działalności w Mobbyn

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-10-17 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Po incydentach i całym chaosie jaki panował wokół Mobbyn i Belmondo, Oyche Doniz po raz kolejny zabrał głos i zdradził, że jego sprawy finansowe związane z byłym zespołem zostały zakończone.

Po komentarzach związanych z Belmondo i Rafalalą, Oyche Doniz powiedział fanom, jaką kwotę pozwoliła mu zarobić działalność grupy.

"Dziękuję bardzo. Ostatnie… wydarzenia pozwoliły mi na zakończenie spraw finansowych związanych z Mobbyn. Dzięki za 100 000 PLN, które mi wpadły za nagranie 16 krótkich numerów… nagranych przy okazji wykonywania wielu innych, przyjemniejszych od rapowania działań." - pisał Oyche w swoim poście na Instagramie, który już został usunięty.

oyche_peniz
jebac dziada
palenie mikrofonów
i twoją matkę
oyche_peniz
spec od table tenis
siafok
Wygląda na pięćdziesiąt, a ma pewnie trzydzieści, menel mitoman pedofil, zazdrosny o Rafalalę.
b2b
przystojniak spod żabki xD latino dziad, chuj do szczania- takie epitety przychodza mi na mysl jak widze tego nic nie znaczacego dziada xd skad sie to bierze w ogole?
iook
gdyby nie afera z Rafalalą to pewnie nigdy bym nie usłyszał o tych pseudo prawilniakach :D
PachnęSzufladą
Ogarnijcie co nagrał Doniu leszcze - Donald, Roknenrolla, np. Teraz porównajcie to z tą "polską falą rapu" z tego samego okresu :D Ojciec dobrze to ogarnąłeś "Tu chodzi o szelest..." Elo
Jezus
Oyche, Belmondo, Kaz i Hewra tworzyli najlepszy skład na polskiej scenie trapowej. Każdy to wie. W raju będą tworzyć numery dalej niestety życie na ziemskim padole spowodowało, że ich drogi się rozeszły. Każdy z nich miał silny charakter i dlatego nie mogli się dłużej dogadywać. Ich numery już przeszły do historii i będą puszczane na pętli w nieskończoność. Jeśli ktoś z tych wspomnianych czyta ten komentarz to mam do was ogromną prośbę - uregulujcie wszystkie wasze długi i nagrajcie coś jeszcze razem, to był by wiekopomny moment. Porzućcie ego błagam was.
Gatorare
100% to

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>