Czeluść

Czeluść

wydarzenie
dodano: 2019-08-08 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

CZELUŚĆ Festiwal to coroczne, miejskie wydarzenie muzyczne odbywające się w okresie letnim w Krakowie. CF2019 łączy w sobie muzykę bassową z nową falą hip hopu. Trzecia edycja festiwalu odbędzie się w przestrzeni Klubu ZetPeTe w Krakowie 8, 9 i 10 Sierpnia 2019 roku.

Tym razem skupiać się będzie bardziej na producentach brzmień basowych z Polski i całego świata oraz na dobrze nam znanym mrocznym i klimatycznym brzmieniu utożsamianym z kolektywem CZELUŚĆ. Ostatni dzień wydarzenia przejmie RUSKI POP - twór Czeluści skupiony na szybkiej i ciężkiej muzyce klubowej. W wielobarwnej muzycznej krzyżówce nie zabraknie rzecz jasna raperów.

wydarzenie
dodano: 2018-08-01 23:06 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 0)

CZELUŚĆ Festiwal to coroczne, miejskie wydarzenie muzyczne odbywające się w okresie letnim w Krakowie. CF2018 łączy w sobie muzykę bassową z nową falą hip hopu. Druga edycja festiwalu, odbędzie się w dobrze znanej nam przestrzeni Klubu ZetPeTe w Krakowie 10 i 11 Sierpnia 2018 roku. Tym razem skupiać będzie się bardziej na producentach muzycznych brzmień bassowych z Polski i całego świata, oraz na dobrze znanym nam mrocznym i klimatycznym brzmieniu utożsamianym z kolektywem CZELUŚĆ.

Tagi:
kategorie: Elektronika, News, Premiery
dodano: 2017-11-10 12:56 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Przyszedł czas na premierę jednej z najbardziej intrygujących płyt producenckich tego roku - Woluminu #3. Ekipa CZELUŚĆ robi to już po raz trzeci – zbiera najlepszych bitowo-basowych producentów z całego kraju i wypuszcza jedną z najbardziej popularnych kompilacji z muzyką elektroniczną. Przez dwa lata związani z Soho Palace, CZELUŚciowcy postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i sami wzięli się za własne wydawnictwo.

18 utworów i wideoklipów, ponad 20 artystów i nietypowe miejsce premiery – CZELUŚĆ przyzwyczaiła nas już do wysoko postawionej poprzeczki i jakości. U tych chłopów naprawdę wszystko się zgadza.

dodano: 2015-11-19 12:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

SOHO Palace prezentuje odsłuch albumu CZELUŚĆ - WOLUMIN #1. Lanek, Sokos, Forxst, ka-meal czy Da Vosk Docta to tylko niektóre z postaci pojawiących się na płycie. Wytwórnia SOHO Palace przedstawia odsłuch tego albumu, który dostępny jest też w limitowanym nakładzie 300 sztuk do nabycia pod adresem www.sohopalacemusic.com.

Tagi: