Popkillerowy rok 2012 w pigułce

dodano: 2013-01-01 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Działo się, oj działo w tym 2012... Zamiast rozpisywać się w obszernym podsumowaniu popkillerowej działalności postanowiliśmy przygotować dla Was mały fotograficzny przelot przez ważniejsze dla nas momenty w tym roku. Roku, w którym odwiedziło nas ponad milion unikalnych użytkowników, dając 10 milionów odsłon - dzięki! Na 2013 mamy sporo postanowień związanych z działaniem Popkillera - o rzeczach niezrealizowanych nigdy nie lubimy mówić, ale pierwsze postanowienie jest takie, by w tym tygodniu na 100% dać Wam w końcu zaległe wyniki wielkiego urodzinowego konkursu i więcej nie zanotować takiej obsuwy w żadnej kwestii. A na razie - miłego oglądania!

Zdjęcia pochodzą zarówno z naszych fotorelacji jak i innych źródeł

Galeria

MUMkJE
całkiem dobry rok dla popkillera, spoko wywiady i mniej spiny mateusz
QWERT731
a wyniki konkursu na tekst, które miały być w maju ogłoszone? hahaha beka z was analfabeci skoro nie potraficie kilku tekstów przeczytać przez 7 miesięcy
kooperNF
haha, zobaczyłem drugą fotkę i od razu przypomnial mi sie ten zajebisty wywiad z vnm haha naaajs
Glik
Kiedy wywiad ze Spice 1?
bragga
Całkiem udany rok dla popkillera, chłopaki widać, że się rozwijają i robią coraz lepszą robotę. Oby tak dalej i powodzenia! Bo CGM póki co jest najlepszym portalem muzycznym w Polszy, ale jak najbardziej możecie go przegonić! GO KILLER, GO GO
Bomi
Gdzie jest ten wywiad z Spice 1 ? Tylko nie mówcie że dopiero 2014 ! Te wasze kurwa zagraniczne wywiady są przekładane na maxa ! Ps ktoś jeszcze pamięta że miał być wywiad Jeru z 2011 jak dobrze pamiętam ?
Gooby
Mateusz Natali, czołowy polski kulturysta.
Paweł Miedzielec
Spice jest gotowy, w zasadzie czekam tylko na info od chłopaków z DubCNN ponieważ wywiad ma się ukazać na obu stronach tego samego dnia:)
erdo
hahaha no ten konkurs to jest beka roku i pozostanie chyba klasykiem :D POTEM PŁACZECIE ŻE SAMI HEJTERZY
erdo
a i MATESZ WEŹ SIĘ NAPIJ TY ZAWSZE TAKI SPIĘTY JESTEŚ

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>