Ulica Dla Hospicjum

Ulica Dla Hospicjum

kategorie:
dodano: 2014-08-03 18:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Po sukcesach trzech poprzednich edycji oraz przekazaniu blisko 25 000 złotych na rzecz Białostockiego Hospicjum dla Dzieci powracamy z kolejnym wydarzeniem. Dzięki przychylności Dyrekcji Opery i Filharmonii Podlaskiej nadchodząca, czwarta już edycja odbędzie się w Amfiteatrze OiFP mieszczącym się przy ul. Odeskiej 1.

W tym roku gramy dla Białostockiego Hospicjum Dla Dorosłych!

kategorie:
dodano: 2014-08-02 14:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Tworząc te wydarzenie mamy do przekazania dla Was dwie niezwykle ważne informacje. Pierwszą z nich jest fakt, iż 4 edycja Ulicy Dla Hospicjum zbliża się ogromnymi krokami. Drugą natomiast (jak wskazuje tytuł wydarzenia) poznajecie miejsce nadchodzącej edycji – Amfiteatr Opery i Filharmonii Podlaskiej. Ale o tym niebawem...

Zapraszamy wszystkich na koncert Bisz (B.O.K) & B.O.K Band oraz poprzedzający ich przegląd młodych artystów w ramach Before Party Ulica Dla Hospicjum #4

wydarzenie
dodano: 2013-01-11 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

"Stowarzyszenie 0-85 pragnie serdecznie zaprosić wszystkich na trzecią edycję Ulicy Dla Hospicjum! Po sukcesach dwóch porzednich edycji, dzięki którym udało się nam przekazać blisko 20 000 zł na rzecz podopiecznych Białostockiego Hospicjum dla Dzieci, zmotywowani postanowliśmy zorganizować imprezę z jeszcze większym rozmachem. Po kilku miesiącach pracy udało nam się skompletować skład - skład artystów, którzy przyjeżdżają do Białegostoku z najróżniejszych zakątków Polski rezygnując ze swoich koncertowych stawek tylko po to aby pomóc nieuleczalnie chorym Dzieciom!" - tyle organizatorzy. A co nas czeka 18 i 19 stycznia w białostockiej Hali Węglowej? Pełen line up oraz info poniżej.

dodano: 2012-04-27 13:00 przez: Krzysztof Nowak (komentarze: 0)
Pierwsza edycja imprezy "Ulica Dla Hospicjum" przyniosła 12 tys. złotych, które zostało przekazane fundacji Pomóż Im, opiekującej się Białostockim Hospicjum dla Dzieci.

Już w tę sobotę (28 kwietnia) odbędzie się druga impreza. W białostockiej Koncertowni wystąpią: Fokus, W.E.N.A., Pyskaty, Reno, Żyt Toster oraz Karwan & TłustyKot (zamiast Bonsona, który nie będzie mógł dotrzeć z powodów zdrowotnych). Całkowity dochód zostanie przeznaczony na pomoc w sfinansowaniu turnusu rehabilitacyjno-wypoczynkowego dla podopiecznych Fundacji Pomóż Im w Białymstoku oraz ich rodzeństwa.

Poniżej przedstawiamy najbardziej przydatne informacje.