RH-

RH-

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-07-23 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV na YouTube pojawił się nowy odcinek dSessions z udziałem RH-, czyli duetu warszawsko-trójmiejskiego - Hadesa i Raka Raczeja, którzy na koncie mają album „Karty SIM” wydany przez Prosto w 2014 roku. Z tego albumu właśnie pochodzi wykonany przez raperów z zespołem Hood Shit Band kawałek „Jaka szkoda". Opracowaniem utworu na żywe instrumenty zajęli się: Tomasz Nawrot Nawrocki, Michał Krzak, Wojciech Grzyl i Piotr Pelo Goldych wspierani skreczami przez DJ-a Kebsa. Nad całością produkcji czuwały ekipy A1 Videos i HipHopHeadz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-01-25 21:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RH- - Beton i rdza

"Karty Sim" Raka i Hadesa to jeden z pierwszych legali, które w tym roku trafiły na sklepowe półki a po klipie do numeru tytułowego pora na video do numeru "Beton i rdza".

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-01-19 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 15)

Chciałoby się powiedzieć, że czas duetów trwa w najlepsze. Jak zaczęła się na nie "moda" w 2013 roku, tak jej końca nie widać. Jednak naprawdę udane kooperacje można policzyć na palcach jednej dłoni. Niestety. Rok 2014 przynosi następną produkcję, która musiałaby naprawdę czymś zaskoczyć słuchacza, żeby na dłużej pozostać na rotacji. RH-, a więc RakRaczej i Hades, po w miarę ciepłym przyjęciu epki, która znalazła się jako bonus dla preorderowiczów solowego albumu reprezentanta Hifi Bandy "Nowe Dobro To Zło", wzięli na warsztat bity O.S.T.R.'a i nagrali album. Po prostu, nagrali. Czyżby nowy, stary "HAOS"?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2014-01-13 13:22 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RH- "Karty SIM" to wspólny album Hadesa z HIFI Bandy i Raka ze składu DwaZera, który jest następstwem świetnie przyjętej ep-ki „RH-” - bonusowego CD w limitowanej edycji albumu Hadesa „Nowe dobro to zło”. „Karty SIM”  wyprodukowane przez OSTR-ego to album pełen bezkomprowisowych wersów i mocnego brzmienia, osadzony w klimatach złotej ery lat 90-tych lecz nie pozbawiony jest newschoolowych smaczków. Na płycie gościnnie udzielili się m.in. Pih, Siwers, Sarius, Sensi, Biak oraz tacy DJ-e jak Kebs, Wojak, Lolo i Eprom.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-08 20:13 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Już 13 stycznia premierę będzie mieć krążek "Karty SIM" autorstwa duetu RH-. Podopieczni PROSTO zaprezentowali właśnie promomix albumu zmiksowany przez DJa Kebsa. Za pośrednictwem internetowego sklepu wytwórni zamawiać można edycje limitowaną materiału zawierającą epkę dodawaną wczesniej do limitowanej edycji płyty "Nowe dobro to zło". Jak informują autorzy nadchodzącego krążka nakład limitowany szybko się rozchodzi... Jeśli jesteście zainteresowani tą produkcją w rozwinięciu newsa oprócz promomixu znajdziecie tracklistę.

Tagi:
video dnia
dodano: 2014-01-05 18:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

RH- - Karty SIM

Dlaczego: "Spalimy dowody, połamiemy karty SIM" - zapowiadają Raku i Hades w pierwszym singlu promującym ich nadchodzący wspólny album. Wyprodukowane przez O.S.T.R.'a i oskreczowane przez DJ-a Kebsa "Karty SIM" to tytułowy numer z płyty RH-, która ukaże się już 13 stycznia nakładem Prosto Label.

kategorie:
dodano: 2014-01-02 16:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RH- "Karty SIM" to wspólny album Hadesa z HIFI Bandy i Raka ze składu DwaZera, który jest następstwem świetnie przyjętej ep-ki „RH-” - bonusowego CD w limitowanej edycji albumu Hadesa „Nowe dobro to zło”. Słuchacze bardzo dobrze przyjęli połączenie styli dwóch raperów w tej warszawsko-trójmiejskiej kolaboracji. „Karty SIM” muzycznie wyprodukowane przez OSTR-ego to album pełen bezkomprowisowych wersów i mocnego brzmienia, osadzony w klimatach złotej ery lat 90-tych lecz nie pozbawiony jest newschoolowych smaczków. Na płycie gościnnie udzielili się m.in.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-09 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Już w połowie stycznia premierę będzie mieć wspólny album duetu Hades/Rak. Reprezentant Hi-Fi Bandy i reprezentant ekipy DwaZera połączą swoje siły na bitach, które przygotował O.S.T.R.. O projekcie Hades wypowiedział się następująco: "KARTY SIM to tytuł pierwszej długogrającej płyty ekipy RH MINUS. Na rapie RakRaczej i ja. Na bitach O.S.T.R. Prosto Label. Premiera albumu w połowie stycznia 2014. Wlasnie zarejestrowałem ostatniego jointa na ten materiał. Pierwszy singiel z klipem lada dzień..."

Tagi:
recenzja
dodano: 2013-02-23 16:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 4)

Płyty producenckie od zawsze na rynku wydawniczym były materiałem drugiej kategorii, bynajmniej ze względu na zawartość, raczej na świadomość fanów dla których były to "składanki". Sytuacja zaczęła się odmieniać o czym świadczy nie tylko gigantyczny sukces "Równonocy", ale również duże zainteresowanie towarzyszące płytom WhiteHouse czy NNFoF. Moim zdaniem żadna z wyżej wymienionych płyt, choć nie chcę im nic ujmować,  nie jest jednak najlepszą w swojej kategorii A.D. 2012.

Materiał Metro ukazał się w moje urodziny i dziś traktuję go jak piękny prezent od jednego z najbardziej wyjątkowych producentów na polskiej scenie. Tkwiąc w błędnym przekonaniu, że recenzja tego materiału była już na Popkillerze delektowałem się tym albumem przez wiele tygodni nie koncentrując się na formułowaniu wniosków. Okazało się, że recenzji nie było, więc zapraszam was na małe nadrabianko... Premier w 2012 było mnóstwo, świetnych albumów również, ale "Antidotum 2" nie da się porównać z żadnym z nich.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2013-02-22 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Nie trzeba być wielkim bystrzakiem, żeby zauważyć, że Hades jest w tej chwili jednym z najbardziej rozchwytywanych raperów jeśli chodzi o featuringi na przeróżnych produkcjach od Chady po Metro. Wśród wielu zwrotek rapera, które zapadały w pamięć jednymi z najbardziej wartych zapamiętania, są te, które przeszły trochę bokiem. Jakiś czas temu nakładem Blunted Astronaut Records ukazał się singiel na którym skład RH-, który warszawski raper tworzy z Rakiem. Na singlu podobnie jak w przypadku produkcji RH- dołączonej do "Nowe Dobro To Zło" panowie połączyli siły z pomorskim producentem Bodziersem. Nie jest to ksywka, którą muzyczne portale odmieniają przez wszystkie przypadki, a szkoda, bo produkcje tego gościa to coś naprawdę wyjątkowego.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-11-01 18:00 przez: Jędrzej Cebulski (komentarze: 11)
"RH-" - tak nazywa się wspólny krążek Hadesa z HIFI Bandy i Raka z DwaZera. Zawierająca dziewięć premierowych utworów EP-ka powstała w przeciągu zaledwie tygodnia i została dołączona do limitowanej edycji debiutanckiego solo Hadesa - "Nowe Dobro To Zło". Myli się jednak ten, kto uważa, że to wyłącznie mało warte odrzuty, co by PROSTO mogło podtrzymać passę wydawniczą związaną z wypuszczaniem kolekcjonerskich wersji swoich albumów.


dodano: 2011-10-03 14:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)


RH- - Niewiele Mam (2011)

Dlaczego: Hades i Rak niby mają niewiele, ale klimatu na pewno nie brak. Numer pochodzi z epki RH-, która jest wspólnym projektem tego duetu, dostępnym w sprzedaży tylko w preorderze albumu Hadesa "Nowe dobro to zło" na Prosto.pl.