dSessions

dSessions

dodano: 2015-12-16 19:32 przez: Tomasz Przytuła (komentarze: 0)

Podczas wrześniowego pobytu w Polsce, nowojorski duet Smif-N-Wessun odwiedził m.in. Szczecin, w którym wraz z udziałem Hood Shit Bandu wykonał jeden ze swoich największych hitów pt. "Gotta Say It." Jeśli ciekawi Was jak legendy East Coastu wypadły przy akompaniamencie żywych instrumentów, video znajdziecie w rozwinięciu newsa. Natomiast już jutro opublikujemy pierwszą cześć naszego wywiadu z żołnierzami Boot Camp Clicku, warto czekać!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-11-25 17:56 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV pojawił się nowy odcinek dSessions, w którym pojawił się nasz tegoroczny Młody Wilk Otsochodzi. Sprawdźcie jak brzmi numer "Hai ha" w akompaniamencie Hood $hit Bandu!

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-09-03 14:25 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Na kanale ProstoTV pojawił się kolejny odcinek dSESSIONS! Tym razem za mikrofonem legenda polskiej sceny - Eldo, który w akompaniamencie Hood $hit Bandu oraz Daniela Drumza wykonał numer "Kwietne wojny".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-07-29 18:15 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 3)

Jak co tydzień w środę ProstoTV prezentuje kolejny odcinek dSessions! Tym razem gościem szczecińskiej ekipy Hood Shit Band jest nowojorska legenda Masta Ace! Członek legendarnej grupy Juice Crew oraz eMC wykonał tytułowy numer z wydanej wspólnie z MF DOOM-em płyty "Son of Yvonne".

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2015-07-23 13:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV na YouTube pojawił się nowy odcinek dSessions z udziałem RH-, czyli duetu warszawsko-trójmiejskiego - Hadesa i Raka Raczeja, którzy na koncie mają album „Karty SIM” wydany przez Prosto w 2014 roku. Z tego albumu właśnie pochodzi wykonany przez raperów z zespołem Hood Shit Band kawałek „Jaka szkoda". Opracowaniem utworu na żywe instrumenty zajęli się: Tomasz Nawrot Nawrocki, Michał Krzak, Wojciech Grzyl i Piotr Pelo Goldych wspierani skreczami przez DJ-a Kebsa. Nad całością produkcji czuwały ekipy A1 Videos i HipHopHeadz.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2015-07-17 14:07 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Na kanale ProstoTV na YouTube pojawi się nowy odcinek dSessions z udziałem amerykańskiego gościa Torae, rapera z Brooklynu, współpracującego z DJ-em Premierem i Marco Polo. Torae wykonał z zespołem Hood Shit Band nagranie „What does it all mean” ze swojej EPki „Off the Record”, która ukazała się w 2012 roku. Opracowaniem utworu na żywe instrumenty zajęli się: Michał Urban, Rafał Roguszka, Wojciech Grzyl i Piotr Pelo Goldych. Nad całością produkcji czuwały ekipy A1 Videos i HipHopHeadz.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Patronaty
dodano: 2015-07-07 15:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 0)

Już w najbliższą środę o 17:00 na ProstoTV pojawi się pierwszy odcinek nowego cyklu dSessions. Jest to realizowany przez szczecinian: Karola Zająca, Kamila "Fikisa" Kuklewskiego oraz Piotra "Pelo" Gołdycha projekt, w którym znani raperzy (nie tylko z Polski!) wykonują swój wybrany utwór przy akompaniamencie żywych instrumentów.