Had Hades

Had Hades

kategorie:
dodano: 2019-12-06 05:38 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Niespełna trzy lata po premierze płyty “Światło”, Hades powraca z nowym albumem. "COMBO" to krążek w całości wyprodukowany przez Młodego Wilka 6 edycji, Barto'cuta. Płyta nie zawiera żadnych gościnnych występów, a promował ją jeden singiel "SMOG", w którym aktorsko udzielili się Saful i Piernkowski.

Tagi:
video
dodano: 2019-10-15 11:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Sorry Asfalt, ale dzisiaj nie potrafię trzymać mordy na kłódkę." - takie słowa towarzyszyły wcześniejszemu opublikowaniu klipu. Tym samym Hades wraca po prawie 3 latach przerwy z nowym materiałem. Numer "SMOG" promuje nadchodzący krążek artysty, "COMBO", który ukaże się nakładem Asfalt Records.

Tagi:
kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2019-09-24 17:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Poznaliśmy kolejnych uczestników projektu Druga Strona Ulicy: Gwara Niepodległa. Język ulic swoich regionów reprezentować będą Had Hades, Shellerini i Kacper HTA.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Video
dodano: 2014-09-18 15:19 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Kolejna porcja gorących szesnastek, znów przekrojowa - od głośnych mainstreamowych ksywek, poprzez klasyków stojących bardziej w cieniu, aż po młode talenty. A jeszcze dziś w ramach "#Hot16Challenge" mała ciekawostka prosto z naszej redakcji...

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2014-01-19 17:00 przez: Maciej Sulima (komentarze: 15)

Chciałoby się powiedzieć, że czas duetów trwa w najlepsze. Jak zaczęła się na nie "moda" w 2013 roku, tak jej końca nie widać. Jednak naprawdę udane kooperacje można policzyć na palcach jednej dłoni. Niestety. Rok 2014 przynosi następną produkcję, która musiałaby naprawdę czymś zaskoczyć słuchacza, żeby na dłużej pozostać na rotacji. RH-, a więc RakRaczej i Hades, po w miarę ciepłym przyjęciu epki, która znalazła się jako bonus dla preorderowiczów solowego albumu reprezentanta Hifi Bandy "Nowe Dobro To Zło", wzięli na warsztat bity O.S.T.R.'a i nagrali album. Po prostu, nagrali. Czyżby nowy, stary "HAOS"?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2014-01-08 20:13 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 0)

Już 13 stycznia premierę będzie mieć krążek "Karty SIM" autorstwa duetu RH-. Podopieczni PROSTO zaprezentowali właśnie promomix albumu zmiksowany przez DJa Kebsa. Za pośrednictwem internetowego sklepu wytwórni zamawiać można edycje limitowaną materiału zawierającą epkę dodawaną wczesniej do limitowanej edycji płyty "Nowe dobro to zło". Jak informują autorzy nadchodzącego krążka nakład limitowany szybko się rozchodzi... Jeśli jesteście zainteresowani tą produkcją w rozwinięciu newsa oprócz promomixu znajdziecie tracklistę.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-12-09 16:00 przez: Krzysztof Cyrych (komentarze: 3)

Już w połowie stycznia premierę będzie mieć wspólny album duetu Hades/Rak. Reprezentant Hi-Fi Bandy i reprezentant ekipy DwaZera połączą swoje siły na bitach, które przygotował O.S.T.R.. O projekcie Hades wypowiedział się następująco: "KARTY SIM to tytuł pierwszej długogrającej płyty ekipy RH MINUS. Na rapie RakRaczej i ja. Na bitach O.S.T.R. Prosto Label. Premiera albumu w połowie stycznia 2014. Wlasnie zarejestrowałem ostatniego jointa na ten materiał. Pierwszy singiel z klipem lada dzień..."

Tagi: