Rak

Rak

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-12-20 14:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Kolejny klip z "System Crack", czyli najnowszego albumu Raka to "Kochana Polsko" z gościnnym udziałem - a jakże - O.S.T.R.'a. Skrecze dograł DJ Haem, za produkcję odpowiada Beat Sampras.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2014-09-02 17:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 1)

Sprawdźcie video do dwóch premierowych numerów promujących nadchodzący album Rakraczeja zatytułowany "System Crack". Jest to pierwszy oficjalny solowy album Raka znanego z ekip DwaZera i RH-. Płyta została w całości wyprodukowana przez duet BeatSampras czyli Raka i Jaja. Goście to O.S.T.R., Gedz, Sarius, Kotzi, Biak, Tomasin i OlkaGCP. W Asfaltshopie dostępny jest już preorder tej płyty.

Tagi:
kategorie:
dodano: 2014-01-02 16:37 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

RH- "Karty SIM" to wspólny album Hadesa z HIFI Bandy i Raka ze składu DwaZera, który jest następstwem świetnie przyjętej ep-ki „RH-” - bonusowego CD w limitowanej edycji albumu Hadesa „Nowe dobro to zło”. Słuchacze bardzo dobrze przyjęli połączenie styli dwóch raperów w tej warszawsko-trójmiejskiej kolaboracji. „Karty SIM” muzycznie wyprodukowane przez OSTR-ego to album pełen bezkomprowisowych wersów i mocnego brzmienia, osadzony w klimatach złotej ery lat 90-tych lecz nie pozbawiony jest newschoolowych smaczków. Na płycie gościnnie udzielili się m.in.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Ot tak
dodano: 2013-02-22 19:30 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Nie trzeba być wielkim bystrzakiem, żeby zauważyć, że Hades jest w tej chwili jednym z najbardziej rozchwytywanych raperów jeśli chodzi o featuringi na przeróżnych produkcjach od Chady po Metro. Wśród wielu zwrotek rapera, które zapadały w pamięć jednymi z najbardziej wartych zapamiętania, są te, które przeszły trochę bokiem. Jakiś czas temu nakładem Blunted Astronaut Records ukazał się singiel na którym skład RH-, który warszawski raper tworzy z Rakiem. Na singlu podobnie jak w przypadku produkcji RH- dołączonej do "Nowe Dobro To Zło" panowie połączyli siły z pomorskim producentem Bodziersem. Nie jest to ksywka, którą muzyczne portale odmieniają przez wszystkie przypadki, a szkoda, bo produkcje tego gościa to coś naprawdę wyjątkowego.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2011-03-03 16:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)
DwaZera na legalu? Wielu dziwiło się, gdy Prosto ujawniło, kto pójdzie w debiutanckie ślady za HIFI Bandą i VNM'em. Krytyka jakby zmalała po pierwszym oficjalnym singlu i klipie do numeru "Widzę Gwiazdy", który okazał się zdecydowanie najlepszym, co dotychczas słyszeliśmy od Raka i Tomasiny.

Czy "Płyta Z Czarnych Płyt" zwiastuje - zgodnie z tytułem pierwszego numeru - progres i czy trójmiejskie duo udowadnia nią, że zasłużyło na kontrakt i obecność na półkach?

Tagi: