Lee Bannon

Lee Bannon

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2013-07-03 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Oczekiwanie na "Revolutionary Cocktail" przeciągało się, a single zaostrzały apetyt. Materiał można już zamawiać w wersji fizycznej z oficjalnej strony rapera (TUTAJ), a na stronie DJ Booth pojawił się odsłuch. Jeśli macie zamiar sprawdzić sobie materiał przed zakupem lepiej się pospieszyć, bo stream jest tylko tymczasowy i nie za bardzo wiadomo, kiedy zniknie.

Gościnnie na materiale pojawiają się m.in. Bishop Lamon, J. NIC$ i Rapper Big Pooh, a produkcją zajęli się Numonics, Lee Bannon czy Moss.

dodano: 2013-06-12 20:35 przez: Marcin Natali (komentarze: 5)

Przygotowująca nas na zapowiedziany na ten rok debiutancki krążek Joey'a EPka "Summer Knights" miała trafić do Sieci w dniu dzisiejszym, została jednak przesunięta na 1 lipca.

Zamiast tego dostajemy kolejny singiel z tego projektu, wyprodukowany przez Lee Bannona numer "95 Til Infinity". Ciekawi co tym razem zaprezentował nam lider Pro Era?

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-08 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 5)

Reks nigdy nie był typkiem, który mordował się z płytą latami, ale ostatnio tempo jego pracy oraz ilość wypuszczanych projektów zdecydowanie wzrosły. Już 22 stycznia na iTunes zadebiutuje jego nowy album zatytułowany "Revolution Cocktail". Numerem, który ma nam naświetlić to czego oczekiwać od Reksa na tym projekcie, jest "Judas" wyprodukowany przez Lee Bannona.

Tagi:
recenzja
dodano: 2013-01-02 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 2)

Jedenastu gości, którym przyświeca cel sformułowany przez Ala Sole'a w "Ressurection Of Real" - "ressurect the borough who been the most respected". Pochodzący z Brooklynu kolektyw przyjaciół wychowanych przez swoją dzielnicę albumami Smif-N-Wessun, Heltah Skeltah czy Biggiego wielokrotnie już pokazał, że naprawdę chciałby, żeby rap znowu zabrzmiał jak wyjęty spod igły Mr. Walta z Beatminerz i nawinięty tak, żeby zawstydzić wszystkich sądzących, że boom-bap to wybranie najprostszego rozwiązania w gadce. Suces Joeya Bada$$a pokazał, że na taką muzykę nadal jest zapotrzebowanie i to nie tylko w Europie i Japonii, ale również w USA.

Często używają sformułowania "beastcoast" i każdy z nich ma predyspozycje, by przy odpowiednich warunkach na mikrofonie stawać się morderca, zarazem mam wrażenie, że wystarczy im świadomość, bo nie czują potrzeby nieustającej demonstracji. Częściej wybierają drogę wyluzowanego, ale nie oderwanego od rzeczywistości rapu, który po prostu buja i zapewnia świetną zabawę pełną nie tyle nostalgii za złotą erą co bardziej współczesnej jej kontynuacji w pełnym tego słowa znaczeniu. Materiałem "Peep: The Aprocalypse" pokazali, że taka muzyka nadal jest aktualna i że wcale nie przedstawia współczesnej rzeczywistości gorzej niż tą z czasów... kiedy większość członków składu była jeszcze bobasami.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-11-13 15:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Tak zabójczej końcówki roku na prawdę już dawno nie widziałem! Ilość interesującego materiału jaka wychodzi powiększa się z dnia na dzień! Ostatnimi czasy dostaliśmy do informacji także wiele zapowiedzi wspólnych albumów, chociażby: Snowgoons - M.O.P., Brother Ali - Freeway, powrót Black Star, itd.

Do tej grupy dołączyć możemy teraz Termanology'ego wraz z Ea$y Money'em. Ich wspólne "dziecko" ukaże się jeszcze w listopadzie!