Termanology & Ea$y Money "S.T.R.E.E.T." - darmowy album już wkrótce, mamy singiel

Tak zabójczej końcówki roku na prawdę już dawno nie widziałem! Ilość interesującego materiału jaka wychodzi powiększa się z dnia na dzień! Ostatnimi czasy dostaliśmy do informacji także wiele zapowiedzi wspólnych albumów, chociażby: Snowgoons - M.O.P., Brother Ali - Freeway, powrót Black Star, itd.

Do tej grupy dołączyć możemy teraz Termanology'ego wraz z Ea$y Money'em. Ich wspólne "dziecko" ukaże się jeszcze w listopadzie!

Cały album zostanie wyprodukowany przez Lee Bannona. Wszystkie kawałki będziecie mogli sprawdzić darmowo już 21-ego dnia tego miesiąca. Tak- zupełnie darmowo!

Zarówno Term jak i Money byli kilka lat temu członkami ekipy ST. Da Squad (w której skład wchodził także DJ Deadeye).

Pierwszy singiel ("Compared To You") możecie już sprawdzić poniżej:

Termanology & Ea$y Money "Compared To You" (prod. by Lee Bannon) by clockworkmusic

Anonim
Znów wprowadzasz ludzi w błąd. ''Zarówno Term jak i Money byli kilka lat temu członkami ekipy ST. Da Squad (w której skład wchodził także DJ Deadeye).'' Czemu byli? Przecież grupa się nie rozpadła. A oprócz wymienionej przez Ciebie trójki należy do niej jeszcze kilka innych osób. I jest już drugi singiel z tego projektu, trzeba było wrzucić od razu oba.
Rafał Poros
News został przeze mnie napisany kilka dni temu, gdy w sieci dostępny był tylko jeden singiel. Główną informacją w nim zawartą jest sam fakt, że niedługo pojawi się taki materiał. Singiel został dołączony jako "bonus". Napisałem "byli", ponieważ od kilku lat żadnych znaków współpracy ST. Da Squadu nie było i nic nie zapowiada, że coś razem chłopaki stworzą.
Anonim
Kilka dni temu to się pojawił drugi singiel właśnie, dokładnie w czwartek (10.11.) jak się nie mylę. Bo pierwszy, który ''dołączyłeś jako bonus'' jest już dostępy od 03.11., czyli 10 dni. Więc spokojnie mogłeś dodać oba. Dilated też od kilku dobrych lat nie nagrali razem albumu. Czyli się rozpadli idąc Twoim tokiem myślenia? Na przyszłość życzę więcej rzetelność przy pisaniu/tłumaczeniu na polski newsów i korzystania nie tylko z 2dope.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>