Numonics

Numonics

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, Premiery
dodano: 2013-07-03 14:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Oczekiwanie na "Revolutionary Cocktail" przeciągało się, a single zaostrzały apetyt. Materiał można już zamawiać w wersji fizycznej z oficjalnej strony rapera (TUTAJ), a na stronie DJ Booth pojawił się odsłuch. Jeśli macie zamiar sprawdzić sobie materiał przed zakupem lepiej się pospieszyć, bo stream jest tylko tymczasowy i nie za bardzo wiadomo, kiedy zniknie.

Gościnnie na materiale pojawiają się m.in. Bishop Lamon, J. NIC$ i Rapper Big Pooh, a produkcją zajęli się Numonics, Lee Bannon czy Moss.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-23 19:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Reks po wielu zmianach dat premiery ostatecznie obiecał wydać swój "Revolutionary Cocktail" 2 lipca. Wyprodukowany w całości przez Numonicsa album coraz bliżej, a fani spragnieni nowych nagrań. Dostajemy więc track"Flags", który ma znaleźć się na trackliście płyty. Wrażenie jak robi ten numer ciężkie jest do opisania. Elektroniczny klasyk? Kurde... Działa to niesamowicie, a politycznie zaangażowany przekaz ubrany w formę do jakiej reprezentant Bostonu zdążył nas już przyzwyczaić imponuje. Świetna rzecz, sprawdźcie koniecznie.

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-01-22 17:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 1)

Dla wszystkich fanów Reksa mamy dobrą i złą wiadomość. Ta zła jest taka, że materiał zatytułowany "Revolutionary Cocktail", który mieliśmy otrzymać w tym tygodniu został przesunięty o ponad miesiąc i jego aktualna data premiery to 26 lutego. Dobra wiadomość jest taka, że na pocieszenie raper z Massachussets udostępnił jeden z kawałków z albumu zatytułowany "Trust Us". Produkcja - oczywiście Numonics, a gościnnie pojawia się gość, który jeszcze parę lat temu przymierzany był do miana następnej gwiazdy Interscope - Bishop Lamont. Całość możecie sprawdzić w rozwinięciu.

dodano: 2012-02-13 13:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 0)
Przeglądając pewien anglojęzyczny serwis z nowościami muzycznymi natrafiłem na materiał zatytułowany "Never Enough" autorstwa pochodzącego z Florydy duetu, w którego skład wchodzą Knowledge Medina (mc) oraz Numonics (beatmaker).

Przyznam, że nie miałem zamiaru pobierać ich materiału, ponieważ kojarzyłem tych Panów i powiedzmy, że ich poprzednie wydawnictwa "nie urywały mi jaj". A jednak pobrałem. Dlaczego? A no dlatego, że gościnnie z pomocą przyszli m.in.: Reks, Co$$ oraz J. NiCS.