Jakuza

Jakuza

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-06-18 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 3)

Tede był gościem podczas jednej z ostatnich audycji w Radio Kampus. Raper w odpowiedzi na pytanie dzwoniącego fana opowiedział jakie ma podejście do sytuacji jakie przytrafiły mu się z Dioxem, Księciem Kapotą czy Jakuzą, z którymi obecnie szef NWJ jest w konflikcie.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-04-24 14:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 12)

Sporo dziś zamieszania wokół nowego singla Tedego i wczorajszej gali Fryderyków. "Straszyli mnie Penerem, ale był na spacerze z Lili", nawinął TDF w kolejnym utworze z "Vanillahajs", co spotkało się z błyskawiczną odpowiedzią Peji. Do jego słów odniósł się natomiast wywołany w oświadczeniu Jakuza z Wielkiego Joł...

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, Klasyka, News
dodano: 2015-02-11 10:07 przez: Mateusz Natali (komentarze: 16)

Narodowe Centrum Kultury prezentuje „Antologię polskiego rapu”, pierwsze wydawnictwo obejmujące całościowo dwudziestoletnią historię polskiego rapu. Na przeszło 500 stronach zamieszczono opisy 200 utworów oraz biogramy 50 czołowych polskich artystów. Całość do pobrania za darmo!

„Antologia polskiego rapu” została napisana przez Dominikę Węcławek, Marcina Flinta, Tomka „CNE” Kleyffa, Andrzeja Całę oraz Kamila Jaczyńskiego. Zawiera opisy 200 wyjątkowych utworów oraz biogramy 50 najważniejszych polskich artystów. Dodatkowo w książce znajdują się wywiady o historii polskiego rapu (m.in. z Kazikiem Staszewskim i Aśką Tyszkiewicz) oraz posłowie Sebastiana „DJ 600V” Imbierowicza. Szatę graficzną zaprojektował Grzegorz „Forin” Piwnicki oraz studio Truest.pl. Do książki dołączony jest słowniczek wyjaśniający znaczenie pojęć odnoszących się do kultury hip-hop. Zapraszamy do lektury!

video
dodano: 2012-01-26 22:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 9)
Obejrzeliście już finałowe starcie WBW 2011, znacie zwycięzcę, echa w komentarzach nie milkną...

Zanim zaprezentujemy wam wywiady z Kopkiem i Konradem mamy więc jeszcze video z Jakuzą, który w jury WBW siedzi od pierwszej edycji z roku 2003. Jak z jego perspektywy wyglądał ten finał?

Tagi:
kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2011-10-26 11:00 przez: KamykPL (komentarze: 0)


Już dzisiaj odbędą się warsztaty organizowane przez Hip Hop Akademię. Tym razem zagości cała armia DJ'iów a dokładniej mówiąc DJ Tuniziano, DJ Grubaz, DJ Technik, DJ Sygnał i DJ Anusz. Całość poprowadzi Kamil "Jakuza" Jaczyński, a gościem specjalnym będzie Numer Raz.