Tede o Dioxie czy Kapocie: "Pomaganie niepełnosprawnym jest takie hołubiące"

Tede był gościem podczas jednej z ostatnich audycji w Radio Kampus. Raper w odpowiedzi na pytanie dzwoniącego fana opowiedział jakie ma podejście do sytuacji jakie przytrafiły mu się z Dioxem, Księciem Kapotą czy Jakuzą, z którymi obecnie szef NWJ jest w konflikcie.

Jeden z dzwoniących fanów poprosił Tedego, żeby odniósł się do sytuacji w których niektóre osoby potrakowały rapera jak trampolinę do wybicia się. Słuchacz przytoczył przy tym ksywki Dioxa i Księcia Kapoty.

"Zakładam, że jeszcze nieraz mi się taka sytuacja zdarzy i ja dalej będę naiwny. Dotacji na to nie biorę, ale pomaganie niepełnosprawnym zawsze jest takie hołubiące." - odpowiedział Tede.

Oprócz tego, prowadzący przytoczył nagranie w którym Tede zdeptał i opluł kurtkę Jakuzy, którą ten zostawił w studiu po opuszczeniu NWJ. Dziennikarz zapytał się po co coś takiego robić. Warszawski weteran przyznał, że zrobił to dla poniżenia.

Łaka ma Flaka
Tede skończył sie na "Kill'em All"
bazantarnia
Przyznam ze jako malolat sluchalem tedego, w czasach sport-esende mylfon. Moim zdaniem ostatni jego dobry kawalek to 3 korony, od tamtej pory jak zaczal nagrywac z michem to rownia pochyla w dol, ostatnio to just ponizej dna sie toczy ta osoba. Zenada
Anonim
Hahaha impotent hooligan, dla poniżenia, a jak jakuza był w środku to się pewnie bał odezwać. Tak samo jak z tymi rzepami czy kimś takim, chwalił się w wywiadzie że patrzył na nich i pisał w tej chwili diss, jakby miał resztki jaj to by podszedł i wyjaśnił jak człowiek a tchórzliwy pdf siedzi po cichu i pisze na kogoś diss za plecami gdy ten ktoś stoi obok. Dno. diogz i kapota sprawiają wrażenie cofniętych w rozwoju (pewnie są) ale tede przebija ich obu, grubasek niezrównoważony.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>