Trill Pem zaskakuje singlem z nowej płyty... gościnnie Tede

video
dodano: 2021-06-17 13:57 przez: Marek Adamski (komentarze: 1)

Na kanale Trill Pema wczoraj pojawił się klip do pierwszego singla z jego nadchodzącej płyty “All Exclusive” o tytule “LIMBO”. Co ciekawe na serwisach streamingowych, prócz Trill Pema na utworze pojawiła się zwrotka Tedego.

"LIMBO" to utwór znacznie odbiegający od tego do czego nas przyzwyczaił Pem. Nie zabraknie tutaj mocnej braggi od młodego artysty oraz nawiązania do drogi jaką przeszedł jako człowiek, ale też twórca. Klip ukazał się na jego solowym kanale, ale nie oznacza to końca współpracy z Fresh N Dope, które jest producentem wykonawczym oraz wydawcą nowej płyty Trill Pema. Za to na serwisach streamingowych otrzymaliśmy utwór powiększony o zwrotkę legendy polskiej sceny rapowej - Tedego. Nie jest to pierwsza współpraca tych artystów, gdyż Pem razem z Wac Toja i Tonym Yoru gościli na utworze “WIĘCEJ” z nowej płyty Tedego - "KA$ABLANKI".

Razem z singlem opublikowany został także preorder najnowszej płyty rapera. 

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Tagi: 

Kakao
Serio zaskakuje? Przecież każdy jego numer brzmi tak samo, kilka znanych firm, błyskotek, przewinięcie o tym w tekście do tego to samo monotonne Flow

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>