Gedz, Wac Toja i Trill Pem wybrali zwycięzcę Young Cats 2020

W czwartek pojawiły się klipy finalistów akcji Fresh N Dope Young Cats 2020 ukiego balboa oraz Pazzyego. Dzisiaj poznaliśmy zwycięzcę. Jury złożone z Gedza, Trill Pema i Wac Toja wspólnie z publicznością, jednogłośnie wskazały na Pazzyego, do którego trafi 10 000 złotych w gotówce.

Fresh N Dope Young Cats 2020 to pierwsza taka akcja organizowana przez ekipę spod fioletowych barw. Spośród prawie 500 zgłoszeń wybranych zostało 8 zawodników, którzy przez miesiąc mierzyli się w 6. etapach. W każdym odpadały kolejne osoby. W pierwszym etapie jednego zawodnika eliminowała publiczność, w kolejnych rolę jury pełnili artyści powiązani z Fresh N Dope m.in. Wac Toja, Trill Pem, Gedz, PlanBe, Tede, Bonson, Siles oraz publiczność.

W ostatnim etapie na placu boju zostało jedynie dwóch zawodników. 22-letni Pazzy z Pułtuska, który zaprezentował numer “Tybet” oraz 26-letni uki balboa z Wrocławia, z numerem “łańcuchy”. Jury oraz fani jednoznacznie wskazali na zwycięstwo Pazzyego. Tym samym zwycięża on w akcji Fresh N Dope Young Cats 2020, zgarnia 10 000 złotych w gotówce i ma możliwość dołączenia do ekipy FND.  

Prócz Pazzyego, Fresh N Dope zapowiada współpracę z niektórymi uczestnikami akcji. W najbliższym czasie wszystkie numery, które powstały na potrzeby akcji, zagoszczą na serwisach streamingowych.

Playlista z trackami Fresh N Dope Young Cats 2020:

Emocje sięgają zenitu, a my mamy dla Was informację o zwycięzcy Fresh N Dope Young Cats 2020. Panie i Panowie, jednogłośną decyzją jury i publiczności w finale Pazzy pokonuje ukiego balboa!

Opublikowany przez FRESH N DOPE Poniedziałek, 12 października 2020
reklama

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>