Bozon Records

Bozon Records

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-04 11:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 6)

Tau powrócił do nagrywania vlogów. W tym opublikowanym w Wielkanoc, zdecydował się odpowiedzieć na pytania słuchaczy. Kielecki raper opowiedział m.in. dlaczego na jego płycie nie pojawił się duet z KęKę, choć był zapowiadany, oraz odpowiedział na pytanie o odejście Anatoma z Bozon Records

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-12 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj przedstawiliśmy Wam zaskakujące wieści odnośnie opuszczenia przez Anatoma Bozon Records wraz z komentarzem wytwórni. Teraz mamy także parę słów od samego rapera, który podzielił się nimi z fanami za pośrednictwem swojego instastory.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2017-12-11 11:51 przez: Mateusz Natali (komentarze: 5)

Początek tygodnia i od razu zaskakujące wieści - szeregi Bozon Records opuścił nasz tegoroczny Młody Wilk, Anatom! Oto oświadczenie opublikowane w związku z tą sytuacją:

dodano: 2016-12-18 14:24 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W ubiegłym roku Edzio jako pierwszy w historii obronił pas mistrza WBW, w tym roku oddał go Boberowi. Wklejaliśmy Wam już emocjonalny komentarz Edzia odnośnie całej sytuacji, teraz dołączamy do niego video z przekazania pasa, w trakcie którego trójmiejski raper i freestyle'owiec zapowiedział także swój debiut w szeregach Bozon Records. Z tej okazji uruchomił także nowy oficjalny fanpage, po tym jak w ostatnich miesiącach pozostawał bez profilu FB.

dodano: 2016-11-01 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Z okazji dzisiejszego Święta Anatom serwuje nam swój najnowszy utwór. "Kolejny singiel z Atomistyki pt. "Niebo jest tam" czyli utwór o który tak licznie prosiliście." - dodaje raper. Preorder albumu znajdziecie na: www.bozonrecords.pl/sklep

kategorie: Hip-Hop/Rap, Rankingi
dodano: 2016-11-01 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 21)

W Internecie ogrom znaleźć można przeróżnych playlist halloweenowych, przedstawiających straszne czy humorystyczne opowieści o potworach, śmierci itp (zresztą sami kiedyś taką wrzucaliśmy). Brak jednak swoistego odpowiednika z drugiej strony i playlisty, którą można by wrzucić na słuchawki nie 31.10. a 1.11., w dużo bardziej zakorzeniony w naszej kulturze i tradycji Dzień Wszystkich Świętych. Postanowiliśmy poprosić więc o przygotowanie takowej dobrze Wam znaną ekipę Bozon Records, dowodzoną przez Tau. Sprawdźcie jakie 10 numerów, wraz ze specjalnym przesłaniem, mają Wam do przekazania...

kategorie: Freestyle, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-12-08 16:09 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

"Z ogromną przyjemnością informujemy, że EDZIO, obecnie niekwestionowany król polskiego freestyle'u, wstępuje w szeregi Bozon Records! Chwilowo nie mamy konkretnych planów wydawniczych, a projekty, które rozpoczął nasz raper dokończy poza naszą wytwórnią, ale możecie się spodziewać długiej i owocnej współpracy wydawniczej (tożsamość pierwszego naszego rapera, który dołączył do Bozon Records czyli ANATOMA ujawnimy w styczniu)

Doszliśmy do porozumienia jeszcze przed tym gdy EDZIO jako pierwszy polski raper zdobył mistrzowski pas WBW dwa razy z rzędu. Przy okazji również gratulujemy zdobycia mistrzowskiego pasa Bitwy o Wrocław! Bozon Records rośnie w siłę!" - czytamy w informacji prasowej wytwórni założonej przez Tau.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-08-11 21:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

Bozon Records przedstawia swojego nowego gracza. Anatom przedstawiany jest jako "bardzo młody człowiek, który odnalazł konkretną drogę życia, co przekłada się na rap, który tworzy". Jego atuty to charakterystyczna barwa głosu, teksty trafiające w punkt i wyróżniające się flow. Anatom to pierwszy po Tau raper, który wyda swój album nakładem Bozon Records. Tożsamość rapera i więcej info wytwórnia ujawni po przekroczeniu 10 000 polubień jego strony na facebooku.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

„Księga Słów” to coś więcej niż tekściarsko-filozoficzna wariacja na temat wikipedycznych definicji słów: "egzegeza", "bozon" i "Zderzacz Hadronów". To coś więcej, niż tylko zestawienie obok siebie kilku bliskich skojarzeniowo słówek i dopisanie ideologii do swojego nawrócenia. Wreszcie – to coś więcej, niż zajawkowo napisana w kilkanaście godzin płyta pod wydany na winylu instrumentalny album, w przypływie weny i zachwytu nad "oceanem dźwięków" Galusa. Nie kolaż dwóch odległych klimatycznie opcji na mixtape’owopodobną modłę (mówi się, że to projekt nowatorski, ale nawijanie po ukazane gdzieś wcześniej bity to przecież nie żadne novum, wręcz ultraoldskul), a osobny twór i nowa jakość na nieco innym niż połączenia typu Massey/Pelson poziomie.

video dnia
dodano: 2013-06-16 23:32 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 36)

Medium/Galus: Egzegeza - Księga Słów

Dlaczego: po budzących ogromne kontrowersje zapowiedziach albumu "Egzegeza - Księga Słów" w formie swego rodzaju świadectwa wiary Mediuma, pojawiły się wątpliwości co do dostatecznego poziomu zainteresowania najnowszym projektem kielczanina. Dziś dostajemy ponad piętnastominutowy klip/promomix, z jednoczesnym ujawnieniem wielkiej zagadki dotyczącej autora bitów i myślę, że w tym momencie wątpliwości zostały szybciutko rozwiane. Ja zbieram szczękę z podłogi. Album zamówicie TUTAJ.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-26 13:30 przez: Bozon Records (komentarze: 19)

Na stronie niezależnej wytwórni sztuki www.bozonrecords.pl odbyła się oficjalna prezentacja okładki, tracklisty oraz ruszył preorder nadchodzącego milowymi krokami albumu pt. ,,Egzegeza - Księga Słów''! W rozwinięciu newsa znajdziecie szczegółowe informacje nt. płyty oraz videowypowiedź autora tego projektu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-02-21 19:00 przez: Bozon Records (komentarze: 9)

14.02.2013 r. - tę datę możemy przyjąć jako dzień narodzin Bozon Records - niezależnej wytwórni sztuki. W rozwinięciu otrzymacie informacje m.in o tym, w jaki sposób możecie stać się artystą naszej wytwórni i zaistnieć na polskiej scenie muzycznej.