10 numerów na Dzień Wszystkich Świętych wg Bozon Records - ranking

W Internecie ogrom znaleźć można przeróżnych playlist halloweenowych, przedstawiających straszne czy humorystyczne opowieści o potworach, śmierci itp (zresztą sami kiedyś taką wrzucaliśmy). Brak jednak swoistego odpowiednika z drugiej strony i playlisty, którą można by wrzucić na słuchawki nie 31.10. a 1.11., w dużo bardziej zakorzeniony w naszej kulturze i tradycji Dzień Wszystkich Świętych. Postanowiliśmy poprosić więc o przygotowanie takowej dobrze Wam znaną ekipę Bozon Records, dowodzoną przez Tau. Sprawdźcie jakie 10 numerów, wraz ze specjalnym przesłaniem, mają Wam do przekazania...

"Rodzimy się, żyjemy i umieramy. Na pierwszy rzut oka brzmi to bardzo naturalnie dla człowieka, jednak niewielu ludzi stara się poznać tę odwieczną tajemnicę życia i śmierci głębiej.
Są jednak artyści, którzy biorą te trudne tematy na swój muzyczny warsztat i starają się przekazać słuchaczom prawdę jakiej doświadczają. I jest ich wielu. Na zaproszenie Popkillera odpowiadamy dziesięcioma utworami, które traktują tematy egzystencjalne bardzo poważnie,  czyli dokładnie tak, jak na to zasługują.

1. Lecrae, założyciel wytwórni Reach Records. Zdobywca dwóch nagród Grammy, współpracujący z czołówką sceny USA. Raper obdarzony niezwykłą charyzmą, który rozpoczął rapować w momencie gdy został podniesiony z życiowego bagna. Służy swoją muzyką ludziom najlepiej jak potrafi inspirując do duchowej walki ludzi na całym świecie. Jego niesamowita historia życia została już zarejestrowana na wielu nośnikach. Wystarczy poszukać w sieci. Tu w niezwykle emocjonalnym kawałku, który otworzył mu drogę do muzycznej kariery.

Lecrae - Don't Waste Your Life ft. Cam Video (@Lecrae @Reachrecords)2. Kolejny raper, również reprezentant wytwórni Reach Records, który techniką i warstwą tekstową swojej nawijki zamiata większość sceny. Niesamowicie plastyczna świadomość, umiejętność budowania emocji, i dopasowania do każdego klimatu utworu. Bywa gościem audycji Swaya, gra mnóstwo koncertów, a na koncie posiada kilka świetnych albumów. Ostatni w jego dorobku to "Uncomfortable".  Przed Wami Andy Mineo.

Andy Mineo - You Can't Stop Me (@AndyMineo @ReachRecords)3. Jak to jest obudzić się bezdomnym narkomanem w totalnej depresji mając świadomość, że kilka miesięcy wcześniej było się dobrze zarabiającym ulicznym gangsterem? Żadna z tych opcji nie jest atrakcyjna. Jednak fragment tej biografii pochodzi wprost z życia Sevina, którego świadectwo nawrócenia również można znaleźć w sieci. Aktualnie głosi Ewangelię i robi niesamowity rap. Na uwagę zasługuje też jego warsztat wokalny - jest doskonałym wokalistą (na YT znajdują się jego wykony na żywo - polecamy sprawdzić)

Sevin Feat. Illuminate - Righteous War (#PurpleHeart 4-8-16)4. Czarni wokaliści są poza konkurencją. Cóż, tak to już jest. Mali Music to gość, który poprzez muzykę przekazuje najlepsze wartości. I robi to naprawdę doskonale z roku na rok wspinając się coraz wyżej. Oddany Bogu, udowadnia, że można być człowiekiem głęboko wierzącym, a jednocześnie tworzyć muzykę na najwyższym poziomie. Sprawdźcie to.

Mali Music - Beautiful5. Nie moglibyśmy nie ująć w tym zestawieniu Tau czyli reprezentanta wytwórni Bozon Records. Jego historia jest znana wszystkim. Jedni go kochają, inni nienawidzą, ale jedno jest pewne - nikt nie może przejść obojętnie wobec jego szczerej twórczości. Tu jeden z kawałków promujących ostatnie nasze wydawnictwo czyli "Restaurator" (2015)

Tau - Miłosierdzie [prod. Sherlock] (OFICJALNE VIDEO)6. Idąc za ciosem ''dorzucimy'' jeszcze jednego zawodnika Bozon Records czyli Anatoma. Debiutant, którego album wydajemy już 18 listopada tego roku serwuje nam klimatyczny kawałek na bicie Chrisa Carsona. Zapewne rapując jeszcze zaledwie 2 lata temu pod pseudonimem BAKU nie przypuszczał, że jego życie zmieni się tak diametralnie pod wpływem nauk Jezusa. Do tego stopnia, że swoją muzyką chce nieść już tylko pozytywne wartości.

Anatom - Świątynia prod. Chris Carson [OFFICIAL VIDEO]7. "So you point a finger at God and tell him to do his job
And fix ya' life up cause nothin' is workin'!"
Otóż to. Najlepiej jest zwalić winę na innych ludzi za nasze niepowodzenia. A najłatwiej to w ogóle oskarżyć o nie samego Boga. NF to kot jakich mało i śmiało można włożyć go na tę samą półkę skillów co MGK czy Eminem. Białas, który otwarcie przyznaje się do głębokiej wiary w Jezusa. Idący za Jego głosem. Jak za chwilę usłyszycie, NF rozpoznaje ten głos nadzwyczaj dobrze. Moc!

NF - Wake Up8. Był na moralnym dnie. Powstał, wydał kilka świetnych rapowych albumów i... został pastorem. Tak, dokładnie tak. Nie oznacza to jednocześnie, że przestał rapować - wręcz przeciwnie! Jego płyty zdobią półki tysięcy ludzi, a on sam koncertuje z ekipą - Lecrae, Andy Mineo i kilkoma innymi reprezentantami stajni Reach Records. Posłuchajmy o jakim zwycięstwie rapuje Trip Lee.

Trip Lee - Sweet Victory ft. Dimitri McDowell & Leah Smith (@TripLee @ReachRecords)9. Wytwórni muzycznych, które przemycają dobre wartości jest na świecie mnóstwo. My skupiamy się dziś głównie na artystach wytwórni Reach Records ponieważ mamy przyjemność jako Bozon Records współpracować z nimi. Jednym z owoców tej współpracy jest m.in. utwór Tau z Lecrae pt. "Godline". Zresztą, sprawdźcie sami. Potrafi nawijać jak mało kto. Tu akurat w wersji radosnej. Tedashii!

Tedashii - Jumped Out the Whip (@Tedashii @ReachRecords)10. Last but not least. Najmłodszy raper ww labelu, który przebojem wdziera się na amerykańskie listy przebojów. Newschool pełną gębą, niebotyczne skillsy i... wielka miłość do Jezusa. I tak niech będzie. A teraz niech sam przemówi. KB!

KB - Tempo (@KB_HGA @ReachRecords)A na koniec, refleksja. Dziś wspominamy Świętych, którzy swoim odważnym, dobrym życiem, pociągali miliony ludzi do życia w miłości, pokoju, czystości ciała i ducha. Inspirowali niezliczoną ilość pokoleń do poznawania Pana Boga, który Jest i tylko czeka aż się do Niego zwrócimy. Bo choć jesteśmy tylko prochem i pyłem, w proch i pył się obrócimy, to nadal jesteśmy Jego dziećmi. A przecież Bóg obiecuje nam życie wieczne jeśli tylko będziemy żyli w zgodzie z Jego prawem. Musimy jednak najpierw przekroczyć most śmierci, przejść Sąd Ostateczny, a później... I właśnie o tych kwestiach pomyślmy bardzo głęboko dzisiejszego dnia. Jeśli tylko będzie nam dane się obudzić.

Pozdrowienia,
Bozon Records"

polski rap gówno
gdzie jakieś bangerki od young thuga, lil yachty albo future'a? beka z truskula. jeszcze siebie na liste wpisał i swojego przydupasa.
duduuu
haha sto pro racji jeszcze tak jak tau jakis skills ma to ten anatom to jakies nieporozumienie
Dom
Fajnie że jesteś :)
licealista
a gdzie Polski hip hop? po zagranicznemmu nie rozumiem....
prep
W końcu jakaś treść. Dzięki wielkie za te kawałki.
dzbanek
fajne kawałeczki, w końcu jakieś nieprzesiąknięte złem
TAUTODOCIEBIE
"A przecież Bóg obiecuje nam życie wieczne jeśli tylko będziemy żyli w zgodzie z Jego prawem " tak, tylko że Kościół Katolicki oszukał ludzi i dla własnego interesu wykreślił te Prawa Boże, które zagrażały jego interesowi - wpiszcie w google" prawdziwe 10 przykazań biblijnych " i wybierzcie stronę, która w adresie ma kchds Katolicyzm sprzedał ludziom obraz fałszywego Boga
mhm
Nie polecam. Też kiedyś szukałem drogi w tych wszystkich teoriach byle tylko zgnębić Kościół Katolicki. Żadna prawda, prowadziła tylko do zwątpienia. Tam gdzie prawda zawsze jest atak. Kościół Katolicki jest najbardziej atakowany, bo w nim można znaleźć drogę ku zbawieniu. Otwórz serce i umysł. Nie kłaniaj się księżom, a kłaniaj się z nimi Bogu. Pokój i dobro bracie!
hprng
Wszystkie wskazówki dotyczące zbawienia i relacji z Bogiem masz zawarte w biblii, jeżeli porównasz je do nauczania krk możesz się zszokować, bo często są ze sobą sprzeczne... żadna instytucja religijna nie zaprowadzi Cię do zbawienia.
Artur Włodarczyk
Komentarz został usunięty przez moderatora.
Katol
A gdzie Heres/Wyrwani Z Niewoli? Spokojnie by mógł zastąpić w tej liście Anatoma. Dobry polski chrześcijańskiej rap.
cbk
A najbardziej to chyba brak tutaj moim zdaniem najlepszego utworu na dzisiejszy dzien: Projekt Nasłuch - Memento Mori
Bogdan
A gdzie ks Jakub Bartczak?
:)
polecam dwa tomy dzieła o tytule "Kryminalna Historia Chrześcijaństwa", doskonale udokumentowana praca naukowa, dla ludzi o mocnych nerwach
witja
kozackie numery
Kolpacxek
Przecież to są szfosy jakich malo
dobry numer
a ja na ten dzień wrzucam Fenomen - Dlaczego Tak
Wiemswoje
A ja KęKę woogie boogie i idę wieczorem na LM i wódeczkę. Nie pozdrawiam
polski rap gówno
props, kiki szanowany zawsze, a kau jebać
FC Tauzen
a gdzie Gravediggaz - 6 Feet Deep ?
Popkillahfan
Kozackie zestawienie, szanuje

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>