Atomistyka

Atomistyka

video
dodano: 2017-02-13 15:17 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Wczoraj dowiedzieliście sie, że Anatom został kolejnym Młodym Wilkiem edycji numer 5 a dziś raper wraz z wytwórnią Bozon Records domyka promocję "Atomistyki" (odsłuch całości) ostatnim klipem - a zarazem zaskakującym pod względem klimatu i brzmienia singiel "Zakręceni". Na bicie Chris Carson.

kategorie: Hip-Hop/Rap, Wywiady
dodano: 2016-11-20 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Anatom to inaczej 23-letni Jakub Nowak, który jako B.A.K.U. zadebiutował na scenie polskiego rapu 2 lata temu. Chwilę wcześniej było o nim głośno za sprawą utworu „Pomimo”, który rozpędził jego karierę i sprawił, że mógł grać koncerty w całej Polsce współpracując ze znanymi postaciami rapowej sceny. Następnie nadszedł czas rozłąki z mikrofonem. Jakub postanowił doprowadzić swoje życie do porządku, co zaowocowało nawróceniem, a następnie zapoznaniem się z członkami wytwórni Bozon Records. B.A.K.U. zmienił pseudonim na Anatom i w ostatni piątek doczekał się premiery debiutanckiego krążka, który promuje dobre, pozytywne wartości.

Z raperem porozmawialiśmy o tym jak poznali się z Tau, co dokładnie wywołało jego nawrócenie, jak podchodził do pracy nad debiutem a także jak B.A.K.U. oceniłby debiut Anatoma a co Anatom miałby do przekazania Bakowi...

dodano: 2016-11-19 14:34 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Wczoraj do sklepów trafił debiut Anatoma w barwach Bozon Records, dziś mamy dla Was odsłuch albumu. „Atomistyka” to wydany przez Bozon Records debiutancki album Anatoma. Za warstwę muzyczną krążka odpowiadają czołowi polscy producenci: Chris Carson, SoDrumatic oraz Zdolny.

Czternaście nowoczesnych utworów opisuje przemianę, która zaszła w życiu Anatoma. Młody raper zadebiutował na scenie kilka lat temu jako B.A.K.U. . Gdy postanowił doprowadzić swoje życie do porządku, nawrócił się i przyjął pseudonim Anatom. Raper zabiera słuchaczy do mrocznych miejsc, w których regularnie bywał i wskazuje im drogę ku ocaleniu - Chrystusa. Album nie zawiera zwrotek gościnnych – „uznałem, że muszę to opowiedzieć sam” – podkreśla raper.

dodano: 2016-11-01 21:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Z okazji dzisiejszego Święta Anatom serwuje nam swój najnowszy utwór. "Kolejny singiel z Atomistyki pt. "Niebo jest tam" czyli utwór o który tak licznie prosiliście." - dodaje raper. Preorder albumu znajdziecie na: www.bozonrecords.pl/sklep