Egzegeza

Egzegeza

kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-08-10 15:00 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 5)

„Księga Słów” to coś więcej niż tekściarsko-filozoficzna wariacja na temat wikipedycznych definicji słów: "egzegeza", "bozon" i "Zderzacz Hadronów". To coś więcej, niż tylko zestawienie obok siebie kilku bliskich skojarzeniowo słówek i dopisanie ideologii do swojego nawrócenia. Wreszcie – to coś więcej, niż zajawkowo napisana w kilkanaście godzin płyta pod wydany na winylu instrumentalny album, w przypływie weny i zachwytu nad "oceanem dźwięków" Galusa. Nie kolaż dwóch odległych klimatycznie opcji na mixtape’owopodobną modłę (mówi się, że to projekt nowatorski, ale nawijanie po ukazane gdzieś wcześniej bity to przecież nie żadne novum, wręcz ultraoldskul), a osobny twór i nowa jakość na nieco innym niż połączenia typu Massey/Pelson poziomie.

dodano: 2013-06-28 18:00 przez: Bozon Records (komentarze: 7)

Medium/Galus: Egzegeza - Bangladeszcz

To właśnie dzisiaj projekt Medium/Galus pt. Egzegeza - Księga Słów ma swoją oficjalną premierę! W taki oto sposób Bozon Records inauguruje działalność. W rozwinięciu posta dowiecie się jak można zdobyć płytę i gdzie jest legalny odsłuch krążka.

video dnia
dodano: 2013-06-16 23:32 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 36)

Medium/Galus: Egzegeza - Księga Słów

Dlaczego: po budzących ogromne kontrowersje zapowiedziach albumu "Egzegeza - Księga Słów" w formie swego rodzaju świadectwa wiary Mediuma, pojawiły się wątpliwości co do dostatecznego poziomu zainteresowania najnowszym projektem kielczanina. Dziś dostajemy ponad piętnastominutowy klip/promomix, z jednoczesnym ujawnieniem wielkiej zagadki dotyczącej autora bitów i myślę, że w tym momencie wątpliwości zostały szybciutko rozwiane. Ja zbieram szczękę z podłogi. Album zamówicie TUTAJ.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-05-26 13:30 przez: Bozon Records (komentarze: 19)

Na stronie niezależnej wytwórni sztuki www.bozonrecords.pl odbyła się oficjalna prezentacja okładki, tracklisty oraz ruszył preorder nadchodzącego milowymi krokami albumu pt. ,,Egzegeza - Księga Słów''! W rozwinięciu newsa znajdziecie szczegółowe informacje nt. płyty oraz videowypowiedź autora tego projektu.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2013-02-14 19:00 przez: Piotr Zdziarstek (komentarze: 19)

Medium, będący jeszcze do niedawna świeżym narybkiem Asfaltu, powołuje do życia wytwórnię Bozon Records. Decyzja zaskakująca, ale z drugiej strony na "Graalu" było ich jeszcze więcej.

W rozwinięciu newsa znajdziecie parę słów od Mediuma oraz filmik będący pewną wizualizacją pójścia swoją, niezależną drogą.