Mazury Hip-Hop Festiwal 2018 - fotorelacja

wydarzenie
dodano: 2018-07-25 16:39 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Za nami 17 edycja giżyckiego Mazury Hip-Hop Festiwalu - najstarszego rapowego święta w Polsce. Dodajmy, edycja którą zapamiętamy przez mnogość koncertowych atrakcji i najwyższą od kilku lat frekwencję - tłumy wypełniły Twierdzę Boyen po brzegi. Sprawdźcie co dokładnie działo się w miniony weekend!

Zdjęcia: Jakub Sandecki (Young Sandi)

PS. Relację znajdziecie również na instagramach @popkillerpl i @mateusznatali - na zdjęciach a także zapisanych instastories.

Galeria

sekend
narobiło się pophopowych gwiazdeczek, to i frekwencja dopisała. Zdjęcie główne do artykułu mówi samo za siebie w którym miejscu mamy komercyjny hip hop w tym kraju, jak zżynamy z trendów amerykańskich i jaka publika dominuje na koncertach. Czyli nic co było by wartościowe.
S.
Co prawda to prawda, nie da się zaprzeczyć. Kolejnym faktem jest to, że fanbase tych grajków to ludzie 15(albo i mniej) - 20 lat czyli grupa wiekowa, w której odsetek odwiedzających festiwale jest największy. Słuchacze w wieku 25-30 nawet pomimo chęci, czasem nie mają urlopu/czasu czy siana na takie wypady. Pozostaje liczyć na to, że na Kempie publika dopisze, bez różowych dredowców i naćpanych mefedronowców :) pozdro
dsfa3dfadsfs
Co to za Lesbijka na prawo ja pierdole ten pet jeszcze mówi o swoich kolegach GANG co za ścierwo farmazon na farmazonie
TERMINATOR 3000 BRUTTO
Na zdjęciu rozpoznaje Qeubobeztaco i jakiegoś stajennego tarzającego się w gównie w XVI - wiecznej Francji. Zgadłem?
da fuck
Co tu się odjebuje? Banda pedziów, tranzystorów w rurkach, kurwa suchoklatesy bez koszulek, lalusie, gogusie, kurwa nie wiadomo to rapowa impreza czy zjazd LGBT. JPRD!!!!
Quebonafide
co to kurwa Gracjan Roztocki?
Immortal Tech
Zdjecie jak z planu kolejnej czesci komedii Goście Goście. Jak słuchacze rapu mogli upaśc do tego stopnia żeby tych sukinsynów zaakceptowac...
Kapral
Gracjan Roztocki Xd hahaaha

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>