Mołotow

Mołotow

video
dodano: 2018-06-03 15:14 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 4)

Do sieci trafił nowy klip, który promuje najnowszy album Borixona - "Mołotow". W numerze "Djengi" gościnnie udzielił się Malik Montana, a beat wyprodukował SecretRank. Sprawdźcie ten teledysk, bo najnowsze wydawnictwo Borixona to konkretny materiał. Po raz pierwszy album rapera znalazł się na pierwszym miejscu na liście OLiS. 

video
dodano: 2018-05-12 22:00 przez: Aleksandra Orłowska (komentarze: 1)

Borixon oferuje słuchaczom, już drugi w przeciągu tygodnia, klip, który promuje jego najnowsze wydawnictwo "Mołotow". Premiera albumu odbyła się 11 maja, a już dzisiaj możemy obejrzeć klip do utworu "Klon", w którym główną rolę gra córka rapera, Olivia.

dodano: 2018-05-07 17:59 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

"No dobra, opowiem to. Miałem tego nie opowiadać teraz tylko kiedyś w mojej książce, ale opowiem" - zaczyna Borixon, po czym zabiera nas do czasów wczesnego WYP3, wspominając najbardziej szaloną historię koncertową ze swojej kariery. "Krew się lała do samych Kielc" - wspomina w kolejnym Tourbusie BRX, będący kilka dni przed premierą swojego najnowszego albumu "Mołotow".

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-05-04 11:26 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Borixon publikuje kolejny klip zapowiadający "Mołotow" - tym razem jest to solowy numer "Wiatr w skrzydłach" wsparty przez DJ-a Noriza. Na bicie SecretRank.

Tagi:
video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-04-20 16:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Wczoraj prezentowaliśmy Wam fotorelację z wypadu Borixona, ReTo i Żabsona do Barcelony - dziś mamy jej główny efekt, klip do wyprodukowanego przez Kubiego Producenta "Weedbangera"!

kategorie: Galerie, Hip-Hop/Rap
dodano: 2018-04-19 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 11)

Na jutrzejszy 4/20 Borixon przygotował coś specjalnego - premierę klipu do kolejnego singla z "Mołotowa",  "Weedbangera", w celu nagrania którego wraz z Żabsonem i ReTo udał się do słonecznej Barcelony! Video już jutro a my mamy porcję zdjęć z całej teledyskowej wyprawy - sprawdźcie jak wyglądał kataloński wypad BRX'a i jego gości!

kategorie:
dodano: 2018-04-05 21:50 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Druga część całości  KOKTAJL - MOŁOTOW. Najnowszy solowy album Borixona, kontynuujący ubiegłoroczne wydawnictwo. Goście będą stopniowo ujawniani.

Tagi:
kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-05 21:48 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

W naszym wywiadzie Borixon zapowiadał na jesieni, że pracuje nad drugą częścią "Koktajlu", zatytułowaną "Mołotow" - materiał otrzymamy już w przyszłym miesiącu, a dziś wystartował preorder!

Tagi:
video
dodano: 2017-12-27 18:20 przez: Mateusz Natali (komentarze: 1)

Pora na drugą połowę obszernego wywiadu z Borixonem! A w nim... Czy bardziej NBL pomogło ReTo czy ReTo NBLowi? Czego spodziewać się po "Mołotowie" i kogo BRX zaprosił na swój najnowszy album? Jak zapatruje się aktualnie na hip-hopowe beefy? Jak Borixon wspomina czasy RRX - czy był to najbardziej szalony okres w jego karierze? Co uważa o karierach politycznych Liroya (rozpoczętej) oraz Popka (planowanej)? Co szykuje na 2018 rok wytwórnia New Bad Label? O tych i innych kwestiach poniżej!

video
dodano: 2017-12-20 18:49 przez: Mateusz Natali (komentarze: 2)

Jak Borixon czuje się po powrocie na rapową scenę z "albańskich wakacji'? Czy nie bał się, że po Gangu Albanii zostanie napiętnowany przez słuchaczy jak Jędker po Monopolu? Dlaczego Gang okazał się takim sukcesem a inny przerysowany imprezowy projekt Hardkorowa Komercja swego czasu w ogóle nie siadł? Jak ma się dziś hype materiału do jego jakości? W którym numerze na "Koktajlu" miał być Belmondo? Dlaczego Borixon lubi współpracować z młodymi? Jak doszło do zremiksowania przez ReTo "Papierosów"? O tych i innych kwestiach w pierwszej połowie obszernego i szczerego wywiadu z Borixonem!