Laidback Black

Laidback Black

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-07-27 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

Lato w pełni, więc na Popkillerze nie może zabraknąć też stricte wakacyjnych klimatów. W sieci pojawił się właśnie nowy album Laidback Black, który z pewnością zaspokoi apetyty wszystkim miłośnikom g-funkowego brzmienia w Polsce. "Galaktyka Funku" to 20 numerów, wypełnionych po brzegi soczystymi piszczałami autorstwa Rutrana (RTNProductionz). Gościnnie m.in. Rudi, Kowall, WdoPdoS i WASP. Krążek możecie odsłuchać i zakupić pod tym linkiem.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2015-06-02 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

W związku ze zbliżającym się latem, w sieci pojawił się do pobrania darmowy album od Laidback Black pt. "Funksta Vibes". Na krążek składa się 10 kawałków a płytę w całości wyprodukował RTN i można ją zaciągnąć za free pod tym linkiem.

dodano: 2013-08-11 20:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 8)

Po krótkiej przerwie, spowodowanej urlopem i chęcią wyrwania się choćby na moment z internetowych macek, powracamy z kolejną porcją wakacyjnych numerów. Afrykańskie upały nad Wisłą ostatnio nieco odpuściły, dając nam chwile wytchnienia, więc to dobra okazja, aby wziąć na warsztat tzw. "Polski West Coast" lub "Polski G-Funk" (w zależności od tego kto jakiej terminologii używa), jak często określa się rodzimą odmianę rapu, czerpiącego pełnymi garściami ze sprawdzonych kalifornijskich wzorców. Dla jednych twór nie mający prawa bytu, dla drugich jedyna skuteczna recepta na odmulenie polskiego rynku hip-hopowego, przesiąkniętego smutnym, prawilnym rapem do granic możliwości.
Zrobimy zatem szybki przelot po najważniejszych ośrodkach G-Funku w Polsce, gdzie muzyka rodem z zachodniego wybrzeża zadomowiła się w twórczości tutejszych reprezentantów sceny hip-hopowej już ładnych parę lat temu... lecimy!

dodano: 2013-03-25 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Właśnie ukazał się najnowszy materiał Czarnego z Beat Squadu. EP "Laidback Przy G-Funku" to pozycja kierowana do miłośników słoncznego brzmienia rodem z zachodniego wybrzeża, na której znalazło się 7 kawałków wyprodukowanych przez młodego adepta klasycznych kalifornijskich klimatów - Rutrana (RTN).

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-04 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

"Leniwe Popołudnie" to kolejny singiel promujący najnowszy, g-funkowy projekt reprezentanta Beat Squadu - Czarnego. Gościnnie w utworze pojawili się Def217 oraz Marta Krzywda a produkcję, czerpiącą pełnymi garściami z klasycznego "Somethin' 4 Tha Mood" DJ Quika, dostarczył jak zwykle niezawodny w tych klimatach Rutran. Sprawdźcie to!