Czarny Beat Squad

Czarny Beat Squad

dodano: 2013-03-25 14:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 4)

Właśnie ukazał się najnowszy materiał Czarnego z Beat Squadu. EP "Laidback Przy G-Funku" to pozycja kierowana do miłośników słoncznego brzmienia rodem z zachodniego wybrzeża, na której znalazło się 7 kawałków wyprodukowanych przez młodego adepta klasycznych kalifornijskich klimatów - Rutrana (RTN).

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2013-03-04 13:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 2)

"Leniwe Popołudnie" to kolejny singiel promujący najnowszy, g-funkowy projekt reprezentanta Beat Squadu - Czarnego. Gościnnie w utworze pojawili się Def217 oraz Marta Krzywda a produkcję, czerpiącą pełnymi garściami z klasycznego "Somethin' 4 Tha Mood" DJ Quika, dostarczył jak zwykle niezawodny w tych klimatach Rutran. Sprawdźcie to!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2013-01-17 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Laidback Black-Magia Smaku Życia-feat.Pele,Olla,Def,MC Illo-prod. Rutran.wmv

"Magia Smaku Życia" to drugi singiel, promujący nadchodzące EP Czarnego z Beat Squadu pt. "Laidback Przy G-Funku". Gościnnie w numerze pojawili się Pele, Olla, Def 217 oraz MC Illo. Numer wyprodukował Rutran (RTN) - producent z Lublina specjalizujący się w g-funkowym brzmieniu.

kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Teledyski
dodano: 2012-10-24 12:00 przez: Paweł Miedzielec (komentarze: 5)

Laidback Black - Miejsca, gdzie chwile są wieczne (G-Funk)

Reprezentant poznańskiego Beat Squadu - Czarny, przygotowuje swój nowy projekt, którym będzie EP pt. "Laidback Przy G-Funku". Płyta ma mieć swoją premierę w grudniu, tymczasem możecie już sprawdzić pierwszy promujący ten teledysk, nagrany do singla "Miejsca Gdzie Chwile Są Wieczne".