Fresh Island Festival

Fresh Island Festival

kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-06-28 22:45 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Hexappeal Fresh Island Festival to pierwszy i jedyny europejski festiwal Hip-Hop & R'n'B na plaży nad brzegiem słonecznego i krystalicznie czystego Adriatyku. Najlepszy Hip-Hop non stop, dzień i noc, przez trzy dni wakacji! Międzynarodowe gwiazdy, najlepsi Dj-e i turntabliści, imprezy w klubach, w basenach i na łodziach, muzyka, taniec i sport, a to wszystko przy średniej temperaturze 35°C - brzmi jak idealny plan na lato.

Szczególnie, że w tym roku organizatorzy naprawdę się postarali - na scenie zobaczymy takie gwiazdy jak Wiz Khalifa, Chris Brown, Skrillex, Ty Dolla $ign, Kehlani, DJ Premier czy Statik Selektah!

wydarzenie
kategorie: Festiwale, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2016-01-13 13:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

Chorwacki festiwal Fresh Island atakuje z grubej rury - poznaliśmy pierwszą część tegorocznego składu a w niej piękne połączenie nowej szkoły z klasyką!

wydarzenie
dodano: 2015-01-26 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Fresh Island Festival to pierwszy i jedyny europejski festiwal Hip-Hop & R'n'B na plaży nad brzegiem słonecznego i krystalicznie czystego Adriatyku.

Najlepszy Hip-Hop non stop, dzień i noc, przez trzy dni wakacji! Międzynarodowe gwiazdy, najlepsi Dj-e i turntabliści, imprezy w klubach, w basenach i na łodziach, muzyka, taniec i sport, a to wszystko przy średniej temperaturze 35°C. Właśnie nadeszła pierwsza fala Fresh Island, odsłaniająca headlinerów czwartej edycji festiwalu...

wydarzenie
dodano: 2014-07-20 18:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 4)

Fresh Island Festival to jedyny europejski Hip Hop festiwal na jednej z najpiękniejszych europejskich plaż Zrce, na wyspie PAG w słonecznej Chorwacji. Kolejna, trzecia edycja odbędzie się w dniach 23 - 25 lipca 2014 roku. Najlepszy Hip-Hop non stop, dzień i noc, przez trzy dni wakacji! Międzynarodowe gwiazdy, sławni DJ's i MC's, warsztaty tańca i muzyki, graffiti jam, pokazy filmów oraz dla odważnych sporty ekstremalne (bungee jumping, surfing, nurkowanie, itd.), a to wszystko przy średniej temperaturze 35°C. Kto wystąpi tam w tym roku?

wydarzenie
dodano: 2014-07-04 18:30 przez: Krystian Krupiński (komentarze: 0)

Fresh Island Festival to znany w całej Europie festiwal muzyki hip-hopowej w Chorwacji na wyspie Pag. Agencja SummerEvents przygotowuje wyjazd z Polski, w którym będzie uczestniczyć Bezczel oraz ZBUKU. Każdy fan dobrej muzyki ma możliwość wyjazdu na tygodniową wycieczkę do skąpanej w słońcu Chorwacji w towarzystwie polskich MCs.

Podczas lipcowych upałów na słynnej ZRCE Beach w klubie PAPAYA oraz AQUARIUS wystąpią m.in. Rick Ross, Pusha T, Method Man & Redman oraz DMX.