Big Twins

Big Twins

kategorie:
dodano: 2018-11-25 23:13 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Porcja brudnego rapu prosto z QB. Reprezentant Infamous Mobb wraca z porcją klasycznego brzmienia i wsparciem Havoca, Alchemista czy Ras Kassa. Nie zabrakło zwrotki Prodigy'ego.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, Teledyski, Video
dodano: 2018-11-16 23:06 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

Big Twins (feat. Prodigy) - Loyalty Over Love (Official Video)

Esencja Queensbridge. Big Twins i gościnna zwrotka Ś.P. Prodigy'ego. Numer promuje nowy album członka Infamous Mobb, o którym przeczytacie tutaj.

video
kategorie: Hip-Hop/Rap, News, Video
dodano: 2017-11-10 19:34 przez: Patryk Lisowski (komentarze: 3)

Dzisiaj trafiła do nas prawdziwa amerykańska bomba! Na szczęście tylko, a może aż muzyczna. Chłopaki z ZdR nagrali wspólny kawałek z Ś.P. Prodigym oraz Big Twinsem. Dodatkowo mużykę do "Świat jest mój" wyprodukował MilionBeats, który zajął się mixem i aranżem.

recenzja
kategorie: Hip-Hop/Rap, Recenzje
dodano: 2013-10-15 18:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 0)

Dla licznych europejskich fanów nowojorskiego undergroundu DJ Skizz jest postacią dosyć świeżą, a jego muzyka zaczęła się przebijać do naszych głośników stosunkowo niedawno. Nie znaczy to, że to newcomer i koleś znikąd. Pochodzący z Bostonu (a jakże!) Skizz, od dziesięciu lat jest współautorem jednej z najlepszych podziemnych audycji - Halftime Radio Show, gdzie gościł m.in. Eminema, Nasa, Method Mana, Redmana czy Gang Starr. Jako DJ jeździł na trasy z Lloydem Banksem i Big Noydem, Large Pro i Cormegą czy Group Home. Jego gramofonowe umiejętności mogliśmy usłyszeć na ostatnim krążku Masta Ace'a "MA DOOM: Son Of Yvonne". Jego historia jest długa i ciekawa, ale zarazem mam wrażenie, że to dopiero początek nowego rozdziału.

Już zeszłoroczny materiał "King From Queens" pokazał, że jego zrozumienie istoty brzmienia NYC jest znakomite i w dzisiejszych czasach rzadkie. W produkcjach raczej nie macie co szukać progresywnych elementów i usilnych prób rozwijania brzmienia w nowych kierunkach. Podobnie jest z "BQE", materiałem, który brzmi jak syf zebrany z ulicy i stanowiący godną reprezentację NYC w stylu M.O.P. czy Mobb Deep bardziej niż Frencha Montany. Nie ukrywajmy, to rapowa konserwa, co dla części z was pewnie będzie śmiertelną zniewagą dla progresu i rozwoju gatunku, dla części natomiast wzorem powrotu do korzeni. Takie czasy, hip hopowcy potrzebują się grupować. Pytanie brzmi: co, przy tak gigantycznej scenie i dorobku Wielkiego Jabłka, może stanowić element wyróżniający rap z Nowego Jorku? Slang, głos, obserwacje, rapowa prostota... Tutaj poczujecie to od pierwszych minut.

kategorie: Audio, Hip-Hop/Rap, News, Premiery
dodano: 2013-03-24 19:00 przez: Rafał Poros (komentarze: 3)
Big Twins

Big Twinsa (aka Twin Gambino) możecie kojarzyć ze składu Infamous Mobb wywodzącego się prosto z QB. Kolejnym w karierze jego wydawnictwem jest świeżutki mixtape zatytułowany "Thrive". Współautorem tego dzieła jest Dj B.original. Jeśli jesteście ciekawi w jakiej formie jest ten doświadczony mc, to zapraszam niżej.

dodano: 2012-03-15 15:00 przez: Daniel Wardziński (komentarze: 3)
Nowojorskie dzielnice mają coś takiego w swoim brzmieniu, że w najbardziej znamienitych przypadkach można bez problemu rozpoznać skąd pochodzi dane nagranie. Dla tych, którzy cenią sobie rap z Queens, a osłuchali już wszystkie albumy Nasa i Mobb Deepów mamy nie lada gratkę - darmowy mixtape utrzymany w klimacie najbardziej klasycznych nagrań QB.

Autorem mixtape'u jest DJ Skizz, który wyprodukował całość oraz dobrał gości. Wśród nich m.in. Big Noyd, Killa Sha, Krumbsnatcha, CNN czy Lil Dap.