Baranovski

Baranovski

video
dodano: 2021-05-01 13:22 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

"Ogień w żyłach" to trzeci singiel zwiastujący album "ANTIHYPE 2" od Sariusa. W tym numerze gospodarza wokalnie wsparł BARANOVSKI, a za produkcję odpowiada Czarny HIFI. Video to dzieło ekipy H D S C V M.

video
dodano: 2020-11-05 21:18 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Wokalista (odpowiedzialny również za produkcję tego numeru) i raper łączą siły we wspólnym singlu "Wolność", który odnosi się do obecnej sytuacji politycznej i wykorzystuje materiały ze Strajku Kobiet z 30 października. Artyści chcą w ten sposób okazać wsparcie protestującym, jak piszą, "w walce o wolność każdego z nas". 

video
dodano: 2020-10-09 14:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 0)

Utwór "Żyj jak chcesz", w którym udzielają się Sarius, PlanBe, Kali, Klaudia Szafrańska, BARANOVSKI, Kuba Więcek i Jakub Józef Orliński, to ostatni singiel powstały w ramach akcji Pepsi Taste The Beat. Za produkcję tradycyjnie odpowiedzialny jest Sir Mich. Ośmioro artystów, reprezentujących różne gatunki muzyczne, spotkało się by wspólnie przygotować singiel niosący pozytywny przekaz w tych trudnych czasach.

video
dodano: 2020-08-14 16:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 0)

„Nigdy sam” to druga, po hitowym „Tam gdzie Wy” (Kali, Klaudia Szafrańska, PlanBe), muzyczna odsłona projektu Pepsi Taste The Beat. Produkcją ponownie zajął się Sir Mich, a do współpracy zaprosił skład, który powstać mógł wyłącznie w ramach tej platformy.