BARANOVSKI i Ten Typ Mes odnoszą się do sytuacji politycznej w nowym singlu

Wokalista (odpowiedzialny również za produkcję tego numeru) i raper łączą siły we wspólnym singlu "Wolność", który odnosi się do obecnej sytuacji politycznej i wykorzystuje materiały ze Strajku Kobiet z 30 października. Artyści chcą w ten sposób okazać wsparcie protestującym, jak piszą, "w walce o wolność każdego z nas". 

"Pewnego dnia obudziłem się w świecie, w którym nie mogłem wyjść na ulicę, nie mogłem spotkać się z ludźmi, których bliskość jest dla mnie codziennością. Wtedy dotarło do mnie jak bardzo proza mojego życia uzależniona jest od wolności. Postanowiłem to opisać. Do pełni szczęścia potrzebowałem innej perspektywy, a zarazem wzmacniacza przekazu. Na myśl przychodziła mi jedna osoba: Ten Typ Mes. Jego błyskotliwa analiza rzeczywistości towarzyszy mi od lat I często inspiruje. Mes przyjął moje zaproszenie i pomógł mi stworzyć jeden z najważniejszych utworów w mojej dotychczasowej karierze." - pisze BARANOVSKI pod nowym singlem.

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

BARANOVSKI, Ten Typ Mes - Wolność [Official Video]

reklama
S.H
Była szansa na jakiś boom, na jakieś ruszenie, na nowy ruch - partię nawet ... kobiet i wejście w następnych wyborach do sejmu. Ale, ale banda debilnych lewaków rozwaliła i skompromitowała te protesty. A songów durnowatych z baniek mydlanych nie da się słuchać. Okej PIS won i co dalej ? Kto na premiera ? Kto by nie był to i tak będzie źle. Najlepiej zlegalizować narkotyki ( w tym twarde ), aborcja na żądanie w każdym przypadku, adopcja dzieci dla homo, eutanazja na życzenie od piątego roku życia, zakaz tożsamości i historii Polski. Elo.
s.
Banda krzykaczy bez wyrazistego lidera gówno załatwi. Tak w ogóle to co się z Mesem dzieje ostatnio? Nic nie nagrywa, cisza...
Nagrał Biały tunel.
Biały tunel - Biały tunel.
Były fan ttm
Co się z tobą chłopie stało, lgbt? Lewica? Szok.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>