Ten Typ Mes tłumaczy dlaczego poszedł do Kuby Wojewódzkiego

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-05-27 19:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

"Dla Ciebie Kuba W, dla nas był Mann i Materna" - rapował kiedyś Mes, a wielu fanów z zaskoczeniem lub krytyką odebrało jego wizytę u Kuby Wojewódzkiego. Ten Typ wytłumaczył dlaczego zdecydował się pójść na kanapę do TVN'u.

Jak mówi - nie zdecydowałby się pójść tam by promować album, jednak przy książce postanowił zaufać zdaniu innych:

"Osoba, która namawiała mnie do występu u Kuby Wojewódzkiego, to był mój wydawca. Pragnę podkreślić, że skoro oni wydali tysiąc książek, a ja dwa zbiory felietonów, postanowiłem wziąć do serca ich poradę i ich sugestie, że pisarze tam chodzą i wielu chciałoby promować tam swoją książkę, a ty marudzisz, że coś tam. Po prostu zdaj się na nas. Zostawili mi decyzję, ale dali mi wszystkie dane. Myślałem o tym dobrych kilka wieczorów. (...)
Pomyślałem o tym, że ja wydawałem kilku debiutantów i sugerowałem im coś, prosiłem, namawiałem, a oni twierdzili, że wiedzą lepiej. Ci ludzie teraz są bezrobotni. Okazało się, że wcale nie wiedzą lepiej. Wiedzą znacznie gorzej. Po to my wydaliśmy 48 płyt, a oni wydali pół. W związku z tym nie chciałem stosować podwójnych standardów. To znaczy, że kiedy ja jestem doświadczonym wydawcą i apeluję, by debiutant coś zrobił, to daję sobie takie prawo, a kiedy mi wydawca wielu książek jako debiutantowi radzi, ja mówię „nie, p***ol się, ja wiem lepiej" - mówi Mes w rozmowie z Yurkoskym.

Ten Typ Mes o Alkopoligamii, książce, Białym Tunelu i Wojewódzkim | Bardziej Props Rozmowa #10

Tagi: 

Jakub Łoza
Czyli ewidentnie przyznał się do tego, że poszedł tam po to, żeby sprzedać więcej... Zero konsekwencji.. Punkty ujemne, panie Mes.
s.
Pierdoli żeby pierdolić... żadne tłumaczenie... Wiadomo, można zmienić zdanie ale zaraz co...?? Dzień dobry TVN??
kbn
czyli inni to pajace bo chodzą do talk show ale ja to mogę bo coś tam coś tam

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>