Ten Typ Mes krytykuje stan polskiego rapu... i wskazuje talenty

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2020-03-03 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 10)

Warszawski raper przygotowuje się do wydania kolejnego albumu w swojej karierze, tym razem w formacji BIAŁY TUNEL. Z tej okazji Mes opowiedział m.in. o nowym projekcie, przy okazji podejmując się krytyki dzisiejszej sceny. Pomimo niej znalazło się również parę ciepłych słów dla niektórych młodych artystów.

Mes w wywiadzie dla Natemat.pl został zapytany, co się musi stać, by według niego krążek odniósł sukces. Raper wskazał, że wcześniej cieszyła go obecność pozytywnych recenzji w tygodniku "Polityka", której jest czytelnikiem. W przypadku BIAŁEGO TUNELU cieszy go inna rzecz:

"Dzisiaj czuję satysfakcję, widząc, że Biały Tunel klasyfikuje się jako alternatywę. Świetnie, bo w ten sposób odsuwany jest od gatunku 'polski rap', czyli czegoś obsranego po dolną powiekę; czegoś, co jest zdiscopolizowane i głupsze niż kiedykolwiek wcześniej.

Wiadomo, że warto szukać pereł w tej rzece szlamu i wspierać talenty takie jak Mata, Frosti, Oki, Berson i Tuzza czy około-rapowe, jak Gverilla, Kacperczyk czy Jordah. Jednak beztalencia krzyczą dużo głośniej i są sprytne jak handlarze na bazarku, więc elegancka jest dla mnie ta odskocznia: alternatywa" - powiedział.

Tagi: 

Aha
Toś wymienił talenty Typie xD Dobrze że stajesz okoniem do zdiscopolizowanej sceny i nie współpracowałeś z Tede przy hicie na remizy Sz.p. Farmazon
Polityka panie
Ciekawe jest to ze krytykuje bezosobowo ale już chwali ksywki konkretne - polityk niezły z niego
ta
Typie, a kawałek z Kapotą i królem disco, to co to było? Pamiętam jak się ślisko tłumaczyłeś na Insta. Rób muzykę i nie p*erdol.
Knowledge knowledge
bo to taki gość bez jajec, idzie z prądem, jak trzeba zrobić dobrze ulicy to wchodził w tyłek ś.p. chadzie i reszcie, jak trzeba się pokazać jaki to jest alternatywny to dissuje tzw. mainstream, ale robi to bezosobowo. Dla mnie postać pt. mes to była poza i aktorstwo, dostał w pizde to się kurwa chwalił i obnosił jak rusin beyonce... taki atencjusz, faryzeusz.
Bebs
Faktycznie, i Mes jakby coraz bardziej głupieje
s.
Biały tunel mi nie siada w ogóle, do disco sam sie przyłożył z jacą i kapota... ale to już chuj... wygrał tym FROSTIM jako talent.... Wini zapraszając typa na rap nokaut zakończył gościowi karierę :)
kto wie ten wie
zapomnial wymienic chmury420 dzban
Prawda
Frosti rege talentem ja pierd..... pozdro typie , przestań ćpać. Polecam obadac talent frostiego na rap nokaut
Sztywna Bożenka
Widzę ciemność :D
tortex
"Ten Typ Mes krytykuje stan polskiego rapu"... "polski rap nie wie kim jest ten typ mes "

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>