Ten Typ Mes spróbuje swoich sił... jako pisarz

dodano: 2020-02-21 15:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 4)

Raper już odnajdywał się w roli felietonisty, pisząc dla Gazety Wyborczej czy T-Mobile Music. Teraz dosyć nieoczywiste źródło, mianowicie Kuba Wojewódzki zdradził, że w kwietniu ukaże się książka artysty, a jej wydaniem zajmie się wydawnictwo Wielka Litera.

"Wydawnictwo Wielka Litera już w kwietniu wypuści na rynek książkę artysty hiphopowego o nazwisku Ten Typ Mes. Gratuluję. Lubię uliczne słownictwo w literaturze rap. Jest ważnym elementem znaczeniowym powieści, jak opisy przyrody w 'Nad Niemnem'." - pisze popularny dziennikarz w swojej kronice popkulturowej "Mea pulpa".

W międzyczasie raper wyda swój projekt o nazwie BIAŁY TUNEL, wspólnie z Bartoszem Tkaczem i Bartkiem Pietrzakiem aka Szogunem. Otrzymaliśmy od niego już 3 single: "Odkąd umarłem", "Ostatni raz" z ukraińską raperką alyona alyona i "Cierp" z Pezetem i Frostim Rege.

Tagi: 

Bebs
Oj Mes, trzeba było jednak zostać dresiarzem
Al Dente
A MOZE TY SIE KURWA ZAJMIESZ HODOWLA JEDWABNIKOW
Tom siekietski
Jakim kurwa dresiarzem.??? To parowa z bananowego domu. Len studencik który nawet dobrym raperem nie był. Pozer. Ktoś nawinął. Kiedyś ulica dzisiaj na scenie w futrach... Weź się lamusie za robotę.
Bebs
Mes? Pewnie, że był bardzo dobrym raperem z zajebistym flow. Ale to było dawno, kiedy nie kombinował aż tak, kiedy nie pchał się jeszcze na siłę tam, gdzie ni cholera, nie pasuje

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>