Liroy wraca na scenę - a obok niego Kaliber 44, Rahim czy Fokus!

Miejsce: 

Arena Gliwice, Gliwice

Data: 

2023-03-25 18:00

The Legend – Powrót Legendy to sentymentalny powrót do muzycznych korzeni lat 90-tych i do początku hip-hopowego nurtu w naszym kraju. To także spektakularny powrót artysty, który zapoczątkował w Polsce hip-hopowe granie. 25 marca 2023 roku w Arenie Gliwice będziemy świadkami niezwykłego wydarzenia, podczas którego po wielu latach przerwy ponownie zobaczymy i posłuchamy legendarnego LIROY'a! Razem w kilkutysięcznym tłumie wykrzyczymy ponownie Scoobiedoo Ya.

Zapowiada się dobrze? To jednak nie koniec, ponieważ na tej samej scenie posłuchamy wykonawców, którzy to wszystko budowali! Kaliber 44, Fokus i Rahim, DJ HWR to pierwsi wykonawcy obok Liroya, których ogłosił organizator, agencja Musictainment. Kolejnych dwóch kultowych artystów poznamy niebawem! Kto to będzie? Ta informacja z pewnością będzie szokiem, wielkim zaskoczeniem i pewną sensacją.
Możemy także się spodziewać wielu gościnnych występów. Artyści, których zaprosi na scenę sam Liroy będzie wielu.

Ponadczasowe hity, które zna cała Polska, niesamowity klimat, atmosfera doskonałej muzyki, powrót do przeszłości - to wszystko czeka na nas podczas pierwszej edycji festiwalu The Legend – Powrót Legendy. Nowoczesne wydarzenie w oryginalnej oprawie, przeniesie nas do przeszłości. Podczas festiwalu zobaczymy także archiwalne nagrania i urywki koncertów z lat 90-tych. Będzie także można odwiedzić stoiska wystawiennicze czy  spotkać artystów podczas sesji autografów!.

Bilety na to wydarzenie znajdziecie tutaj.

Wydarzenie FB

The Legend – Powrót Legendy
Wykonawcy: Liroy, Kaliber 44, Fokus i Rahim, DJ HWR, kolejni artyści zostaną ogłoszeni 12.12.2022
Data: 25.03.2023
Miejsce: Arena Gliwice
Godzina: 18:00

Liroy odbiera Złotego Popkillera! "Mój Hip-Hop trwa 40 lat" | Popkillery 2022

To będzie
Peja i WYP3
Elonmusk
Po co?
Vonsky
Miałem nadzieje, że przeczytam info na temat źródła informacji, okolicznościach reaktywacji, ile minęło od ostatniego koncertu Liroya, ale przeczytałem tylko że mam kupić bilet.
Makows
Kozacko! Czad i scobydo ya
Anonim
The Legend – Powrót Legendy xd
AK47
Słyszeliście? Nie żyje Hurricane G i Tame One z grupy Artifacts :(
90'S
no właśnie czytam sobie komentarze tutaj a dowiaduje się że nie żyje Tame One z Artifacts i Hurricane G z Def Squad dopiero co Artifacts wydali album z wspólnie z Buckwild'em 'No Expiration Date' a tutaj taka strata dla świata HH obydwoje zmarli w wieku 52 lat zbyt młodo K.rwa co za życie jest nie sprawiedliwe zmarł raper i raperka którzy byli u mnie zawsze w top 10 Rest In Peace Tame One i Hurricane G.
M.
prawdopodobną śmiercią obydwu artystów było atak serca (Tame One) i rak płuc (Hurricane G) wiem że to nie miejsce na takie info ale jak przeczytałem że Tame One i Hurricane G nie żyją to jest dla mnie smutną info tak jak dla fanów Takeoffa z Migos który zoszastrzelony w Houston też jest smutna info ale o tym drugim tu się rozpisują ale o Tame One i Hurricane G będą pamiętać fani rapu lat 90 Rest In Peace
Gyty
Panie Marszałku, wysoka izbo Chce mi się jebac
Robert
Tedego

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>