Członkowie SBM promują akcję upamiętniającą Powstańców Warszawskich

Wczoraj na social mediach artystów SBM Label pojawiły się zdjęcia żyjących bohaterów Powstania Warszawskiego. Pod zdjęciami dostępny był link do zrzutki Fundacji Nie Zapomnij O Nas, która ma na celu pomoc tym osobom. Tegoroczna akcja odbywa się pod hasłem "Zatrzymaj się, zapamiętaj Ich twarze. Wesprzyj Powstańców Warszawskich. Oni są wśród nas.". “Nie Zapomnij O Nas, Powstańcach Warszawskich” już od 6 lat prowadzi zbiórki publiczne, których głównym celem jest pomoc Powstańcom oraz ratowanie zniszczonych grobów wojennych.

Na social mediach m.in. Solara, Białasa, Maty czy Bedoesa pojawiły się zdjęcia żyjących powstańców wraz z linkami do zrzutki, co z pewnością pomoże w zasięgu akcji.

W tym roku fundacja zbiera na kontynuację akcji #ObiadyDlaBohaterów, finansowanie rehabilitacji oraz specjalistycznej opieki dla Powstańców Warszawskich, codzienną pomoc w postaci zakupów, realizacji recept, transporcie, pozostałe działania i projekty Fundacji, m.in. renowacje i rewitalizacje grobów powstańczych, miejsc pamięci, upamiętnień historycznych.

Link do zrzutki znajdziecie tutaj.

Galeria

reklama
Jebac
Pierdolona zenada... Ale trzeba sie jakos promowac tym bardziej ze ludzie lykaja cos takiego jak pelikany
Zenada
Zenada... Prawda jest taka ze promuja swoje mordy i nic wiecej :) chuja ich pewnie obchodza powstancy itp ale czego sie nie robi dla promocji a pelikaty lykaja

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>