Peja o portalach cytujących jego Q&A czy najlepszym raperze z BOR

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2021-05-17 08:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 12)

Premiera "Ricardo" już w ten piątek, a Peja postanowił zorganizować na swoim Instagramie kolejne Q&A. Tym razem raper m.in. odpowiedział na pytanie, czy przeszkadzają mu portale robiące artykuły z jego Q&A oraz wskazał najlepszego rapera z BOR.

"Przecież po to są portale, aby cytować wypowiedzi artystów. W dodatku taka publikacja zwiększa zasięg twojego przekazu/wypowiedzi. Ludzie zaspokoją ciekawość, portal ma artykuł, a ty nie musisz jechać na wywiad. Byle byś tylko wiedział co mówisz/piszesz, żeby potem nie było, że zostałeś źle zrozumiany i że to nie tak. Generalnie spoko, byleby nie nadinterpretowali, bo to nie po chrześcijańsku." - odpowiada Peja.

Oprócz tego, raper wskazał Kobika jako najlepszego MC z ekipy BOR.

Poniżej załączamy całe Q&A, z którego dowiecie się m.in. o tym czy Peja zdecydowałby się na nagranie numeru z Włodim czy Nullo oraz czy próbował zdobyć bit od DJ-a Premiera.

Sprawdź też:

Peja nagra album z Kazem Bałagane i Young Igim? "Ostro by zamieszał"

Peja o Eldo, Kaście, Hemp Gru, DJ-u Decksie, Paluchu czy Tede

Peja o najlepszej płycie z 2020, Słoniu, Filipku, Kabe, Miłym ATZ

Peja o O.S.T.R., Paluchu, Magiku czy pogodzeniu z DJ-em Decksem

Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Galeria

Tagi: 

Capone
Większość ludzi słucha HH że stanów niż polskiego. Jest tam w czym przebierać. No dla takich wybrednych fanów jak ja.
LL
Większość ludzi słucha rapu ze Stanów niż polskiego, ale wiedzą o nim tyle ile pizzy zjedzą znaczy że nic tak jak ty dzieciaku o nicku Capone nawet nie wiesz że taki raper istnieje w Stanach i nie chodzi mi o tego z duetu Capone N Noreaga, ale większość tutaj komentujących za bardzo nie mają wiedzy na temat rapu a w szczególności tego że Stanów jakby to określić laicy myślą że mają pojęcie o rapie a gówno wiecie (te info nie skierowane do wszystkich, są którzy mają pojęcie ale to mała grupa).
Capone
Jakiś niedorobiony jesteś. Nie znasz mnie i mojej wiedzy na temat HH. Więc po co się wypowiadasz. Smutne musisz mieć życie.
JJ
Dzieciaczku to ty jesteś niedojebany, nie znam ciebie dziecko ale wynioskuje z twojego krótkiego komentarza że nie masz wystarczającej wiedzy na temat kultury HH nie przemądrzam się tu bo nie w tym sprawa wypowiadam się bo mam pełne prawo do tego więc korzystam z tego jak się nie podoba poskarż się do mamy smutne to ty masz życie bo musisz chodzić do szkoły i być źle traktowany przez rówieśników takie masz życie smutne przykre to.
Rakim
Kolejny analfabeta. Chłopie naucz się pisać w ojczystym języku, a potem krytykuj.
Anonim
To naczelny Janusz który pozjadał wszystkie rozumy szkoda szczepić ryja i tak ignoran nie zrozumie co chcesz mu przekac
JJ
Napisał kolejny analfabeta dziecko naucz się że to jest net a nie szkoła kiedy dojdzie to do twojego móżdżku będziesz mi tu wypominał czy piszę w j ojczystym znalazł się drugi Bralczyk nie krytykuje nikogo bo jakbym kogoś tutaj krytykował to by moich komentarzy tutaj nie wstawiali bo bym tutaj takim mięsem rzucał a nie rzucam. A na ostatnie słowo naprawdę zmień nick bo to świętokradztwo że używasz takiego nicka pod nazwą Rakim, ty wogle dzieciaku wiesz kto to jest Rakim?
7740020233
Nie kłóćcie się kochani
Anonim
Ty tam wyżej a skąd ty wiesz kto ma jaką wiedzę? Czytasz w myślach ludzią?
Tomasz
Jest dyspozytorem wiedzy więc wie.
JJ
Dobra Tomasz możesz mi wyjaśnić o co chodzi ci z tym dyspozytorem wiedzy.
JJ
Następny anonimowy dzieciak szkoda pisania na takiego dziecka ze szkoły podstawowej.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>