Peja i donGURALesko wspólnie na bicie Magiery! Klip do "Flow Must Go On"

Zgodnie z zapowiedziami otrzymaliśmy kooperację dwóch ikon Poznania. RPS Enterteyment prezentuje 2 singiel promujący najnowsze wydawnictwo Rycha Peji - "Ricardo". W utworze "Flow Must Go On" gościnnie udziela się filar sceny - Don Guralesko.

Za obraz i montaż odpowiada Igor Wojtkowiak. Za produkcję muzyczną tradycyjnie stoi Magiera, który odpowiada za całość muzyki na krążku.

Szczegóły albumu znajdziesz w naszym dziale Premier Płytowych

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Tagi: 

reklama
Kl@un Szyderca
Hahahaha, kiedyś nie do pomyślenia. Kto pamięta ten konflikt pod koniec lat 90. i głupie wywiady z obydwu stron w Klanie :)
Anonim
Wiadomo ale to było w ch dawno i zgoda też jest już od dawna, tylko nagrywek nie było, z kaczorem dość dużo a z dge nie wiedzieć czemu prawie wcale. Tylko teraz z dge luz a z kaczorem chyba znów spina.
JJ
Miło usłyszeć dwóch reprezentantów Poznania z dwóch innych dzielnic Jeżyc i Grunwaldu, kiedyś był beef a teraz co ja widzę wspólny kawałek brawo , tylko do tej pory nie mam pojęcia dlaczego rozeszły się drogi Peji i Dj Decksa.
Sunz of man
Spoko kawałeczek. Wiadomo, że najlepsze lata chłopaki mają za sobą. Szczególnie Gural. Jego ostatnie płyty są jak dla mnie kiepskie.
Dzielnicowy
Dla mnie złoty okres na takie komitywy był w pierwszym dziesięcioleciu obecnego wieku.Te wszystkie obecne wspólne numery już za bardzo pachną taką.. formalnością. "Na żywo z Poznania" - ten numer tak kopał, że lokalni dilerzy nie mieli takich saszetek,by to przewyższyć.A stoprocent jak zobaczyłem pierwszy raz,to oczy miałem jak sowa w pełni.Dla kogoś takiego jak ja,gdzie z tą kulturą był od końca lat dziewięćdziesiątych (to nie tylko słuchanie i zdobywanie kaset,ale historii i smaczków z życia każdego z idoli) to było coś niesamowitego.Naprawdę,jestem szczęśliwy, że mogłem żyć w tych czasach,kiedy to wszystko powstawało.Z tego jestem bardzo dumny.A to co raperzy zrobili potem - z tego już nie..
JJ
No i witaj w klubie człowieku chodzi mi o ostatnie zadania.Dla kogoś takiego jak ja,gdzie z tą kulturą był od końca lat dziewięćdziesiątych (to nie tylko słuchanie i zdobywanie kaset,ale historii i smaczków z życia każdego z idoli) to było coś niesamowitego.Naprawdę,jestem szczęśliwy, że mogłem żyć w tych czasach,kiedy to wszystko powstawało.Z tego jestem bardzo dumny.A to co raperzy zrobili potem - z tego już nie.. Tu zgadzam się z tobą po całości.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>