Peja rozlicza fake MC's w braggowym "Ricardo" - teledysk

video
dodano: 2021-05-07 13:36 przez: Mateusz Natali (komentarze: 3)

RPS Enterteyment prezentuje pierwszy singiel promujący najnowszy krążek Rycha Peji - Ricardo (Premiera 21/05/21). Za warstwę muzyczną tytułowego utworu jak i całego albumu odpowiedzialny jest jak w przypadku poprzednich płyt - Magiera. Na płycie wielu znakomitych gości: Sokół, Pezet, DonGuralesko, VNM, Kaz Bałagane, Sztoss, John Mojo, Simpson, Hałastra, Shazaam, Perro ZW, DVJ. Rink, DJ. Element oraz DJ. Urlich.

Tytułowe "Ricardo" to porcja bezkompromisowego bragga.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Poniżej przypominamy też ostatnie Q&A, w którym Peja odpowiedział na wiele ciekawych pytań od fanów, dotyczących m.in. najlepszej płyty z 2020 roku, ale także Eldo, Słonia, Palucha, Kasty, Hemp Gru czy DJ-a Decksa.

Galeria

Tagi: 

JJ
No Peja rozjebał mnie tym że rozlicza się z fake Mc's, mając na uwadze że Peja nagrywał np z Bandura, Hellfield, Young Multi,Young Igi, Beteo i to jest moje zdanie i nie każdemu musi to się podobać, i chociaż jestem fanem Peji od początku jego kariery nie wszystko musi mi się podobać.
Dzielnicowy
"Gdzie te ideały w polskich rapach, które dały Tu niemałe i solidne fundamenty dla kultury? Skoro przekaz był tak ważny wychowując spore tłumy To dlaczego po tych latach tylu gości klepie bzdury?" To bardzo trafny wers.I ciebie Rysiek liczy się to też. Niestety, dziś wolę posłuchać Ariany Grande, aniżeli rapu.Jej dopięte włosy są dla mnie bardziej autentyczne niż słowa wielu tych,w których wierzyłem. I co byście nie nagrali..
Rakim
Rozlicza fake MC a sam z nimi nagrywa. O co Peji chodzi???

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>