Donatan kpi z Peji i odnosi się do jego dissu w prześmiewczym wpisie

Peja w pierwszym singlu z "Ricardo" jedną ze swoich linijek skierował bezpośrednio do Donatana. Producent najpierw udzielił komentarza pod artykułem Glamrapu dotyczącym nowego numeru Peji, a później sam pokusił się o wpis na swoim Facebooku, w którym zasugerował, że poznański MC zdissował go dla podbicia sprzedaży nowej płyty.

"Liryczny shotgun, wypalam jak w biednego Zauchę / Dla wacków zero szacunku, Donatanowi c**j w dupę" - nawija Peja w nowym numerze.

"Żeby tak chłop chłopu w dupę… ehhh. Wanny LGBT, gangsterka na instastories, rapujący influenserzy – nie o taki rap walczyłem! Wracam do popu. (...) Nie wracam, bo nie stać ich na bity, dobrze, że lody Ekipy schodzą jak szalone i przynajmniej oni są w stanie te symboliczne 100 000 zł za bit zapłacić. Reszta tylko udaje, że ma kasę." - odpowiedział mu producent w komentarzu pod artykułem Glamrapu.

Potem autor "Równonocy" udostępnił na swoim facebookowym profilu wpis wyglądający na prywatną wiadomość jaką otrzymał, w którym nadawca sugerował Donatanowi upozorowanie ich wspólnego konfliktu dla zwiększenia zasięgów. Producent opatrzył screena komentarzem w swoim stylu.

"Zawsze pomogę! Ostatnią płytę zrobiłem prawie 10 lat temu, tym bardziej miło mi że jestem dalej potrzebny i istotny. Zawsze możecie na mnie liczyć." - pisze.

Na końcu w komentarzu pod wpisem Donatan załączył screena nowego klipu Peji, który również opatrzył prześmiewczą wypowiedzią.

"Polubiłem, obejrzałem kilka razy. Zrobiłem co mogłem. Napisałem do influenserów żeby na instastories dodali, porozsyłałem do mediów żeby o tym napisali. Uważam że dałem z siebie max żeby pomóc. #Pomagam" - kończy.

Sprawdź też: Popkillery 2021 - głosowanie (spis kategorii)

Zawsze pomogę! :) Ostatnią płytę zrobiłem prawie 10 lat temu, tym bardziej miło mi że jestem dalej potrzebny i istotny. Zawsze możecie na mnie liczyć <3

Opublikowany przez Donatan Sobota, 8 maja 2021

Tagi: 

nigga69
DONUTa boli dupa bo mial swoje 5 minut po czym zaczal robic gowno i zostal wyklety z rapu
Anonim
Jedyną osobą co ma ból dupki to Ryszard xD
Mobb Deep
Peja też najlepsze czasy ma za sobą. A teraz wchodzi każdemu w tyłek, byle coś ugrać.
Anonim
Oj tak boli go ze miał czolwoke zawodników a później wszyscy go olali jak się poznali jak fałszywy jest ponczus
Anonim
Musiało zapiec jak się donaszan tak odpalił xd twoje beat'y to człowieku 10 zł są warte. RPS na propsie, jak on miał swoje pięć minut to o donatanie nikt nie słyszał
JJ
Od razu wyklęty miał swoje pięć minut kilka lat temu w pl rapie dużo miało swoje pięć minut nie on jeden i ostatni np taki Czarny HiFi ex Hi Fi Banda albo Tabb producenci dobrzy a nagrywają z różnymi artystami np A. Dąbrowska Golec Orkiestra(Czarny HiFi) i np. Sound’n’Grace, G.Hyży, K.Wilk (Tabb) albo Teka i powinni być wyklęci bo nagrywają z różnymi artystami Donatan rzeczywiście miał swoje 5 minut nagrał 2 albumy według mnie pierwszy jest ok drugiego nie miałem okazji przesłuchać, ale to jest ogólnie ich sprawa ja osobiście lubię obydwu.
s.
A klepał te bity kiedyś fajne... ale jednak baran :)

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>