Paluch o nowym albumie, Szpaku, Eldo, Kabe, Alberto czy Wiśni Bakajoko

Paluch w przerwie od nagrywania nowej płyty postanowił odpowiedzieć na pytania fanów za pośrednictwem Instagrama. Raper zdradził parę nowych szczegółów dotyczących nadchodzącego LP, od klimatu po ilość gości. Szef BOR wyjawił również jak wyglądają jego relacje ze Szpakiem, co sądzi o twórczości m.in. Kabe, Kary, Eldo czy Alberto oraz jakie ma podejście do zamknięcia siłowni.

Paluch ujawnił, że preorder jego płyty może wystartować już w tym miesiącu. Album ma obracać się życiowych klimatach, jak to raper określił "chyba nie za wesołych", więc możemy się spodziewać gorzkiej tematyki i mocnych wersów. Gości do tej pory jest czterech, żaden ze sceny zagranicznej. Tytułu dalej nie znamy, ale skoro przedsprzedaż ma ruszyć niedługo, to nie będziemy musieli długo czekać na jego ogłoszenie.

Paluch został zapytany też o sytuację i relacje ze Szpakiem, na co raper odpowiedział: "Szpaku prężnie rozwija swoje GUGU i pomimo tego, że nasze drogi się rozeszły, to życzę mu powodzenia."

Reprezentant Poznania odpowiedział również na pytania o Karę, Kabe, Alberto, Patera, Wiśnię Bakajoko, Eldo i przyznał, że zamknięcie siłowni go męczy ze względu na to, że wrócił niedawno do treningów.

Pełna galeria pytań i odpowiedzi na slajdach na dole newsa. W niej także m.in. tematy zegarków, grania na żywo i nadchodzącego meczu Lecha Poznań w Lidze Europejskiej.

Sprawdź też:

Paluch o wygranych Singlach Dekady, nowym albumie, Biszu i kondycji sceny (Popkillery 2020)

Paluch: "Bez strachu" uświadomiło mi jaki wpływ mamy na młodych ludzi

Paluch odbiera od Hemp Gru nagrodę za Singiel Dekady - "Szaman"! (Popkillery 2020)

Paluch o Białasie, OKIm, Mr. Polsce, Maliku Montanie i Killaz Group

Szpaku o Chadzie, Przemku Fergusonie, Kukonie i reakcjach na hejt

Galeria

Anonim
Francja niemcy Uk no tak od kogoś trzeba patenty na numery kraść.
PDG
Czemu nikogo nie dziwi fakt, że nagrywa z TOVARICH'EM GOSCIEM ODJEBANYM W CZERWONA CZAPKE I BLUZĘ Z NAPISEM CCCP i w refrenie krzyczy SOWIECKI, SOWIECKI!?
poZDRo
Heh, nie spodziewałem się że paluszek wie że jest ktoś taki jaki wisienka

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>