Paluch odbiera od Hemp Gru nagrodę za Singiel Dekady - "Szaman"! (Popkillery 2020)

To był naprawdę symboliczny moment - Paluch nagrodę za Singiel Dekady wg gremium (którym został "Szaman") odebrał z rąk Wilka i Bilona, którzy 10 lat temu wzięli go pod skrzydła, włączając w szeregi Diil Gangu... i których również można zobaczyć w teledysku do "Szamana". Sprawdźcie co mieli do powiedzenia zarówno Hemp Gru jak Paluch.

Zgodnie z wcześniejszym komunikatem pracujemy obecnie nad remontażem gali. Codziennie publikujemy Wam wybrane fragmenty Popkillerów 2020 (wszystko na tej playliście), by na koniec zaprezentować zapis całej ceremonii pozbawiony błędów i problemów technicznych.

Sprawdź też: Popkillery 2020 - fotorelacja z gali i występów

Poniżej znajdziecie fotorelację zza kulis gali, ukazującą wiele niecodziennych spotkań reprezentantów polskiego rapu. [zdjęcia: Tomasz Karwiński (1-68), Dominik Czubak (69-95), Dagmara Szewczuk (96-97), Marcin Oliva Soto (98-108), Young Sandi (109-112)]

 

Paluch odbiera od Hemp Gru nagrodę za Singiel Dekady - "Szaman"! (Popkillery 2020)

Christopher Wallace
Palucha nigdy nie słuchałem.Hemp Gru przesłuchane wszystkie płytki.Nie obrażając nikogo,ta scena wygląda mi na towarzystwo wzajemnej adoracji.Gdzieś ten charakter,uliczny pazur zastąpiła kasa i sława.Każdy kto obserwuje scene widzi jak jedni jadą po hip popowcach,narzekają ,że scena rap zamieniła się w pop a i tak z tymi łakami nagrywają featuringi.I bądź tu człowieku mądry.Limity ,dropy i inne pierdoły tylko byle podnieść sprzedaż. Bo jak mam sobie tłumaczyć dodatki smycz ,naklejki i inne pierdoły???Na co mi to?

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>