Paluch, Gural, Słoń, Sheller, Kaczor i Śliwa w singlu DJ-a Decksa!

Czołówka poznańskiej sceny hip-hopowej - tak można określić wszystkich zaangażowanych artystów w powstanie utworu Siedem. Paluch, Słoń, Śliwa, Kaczor, Shellerini i Donguralesko nie tylko udzielili się na najnowszym nagraniu DJ-a Decksa, ale również pojawią się gościnnie na nowym krążku, Mixtape 7, którego premiera zapowiedziana jest na 9 października 2020 roku. Mamy dla Was klip i zdjęcia z planu.

Klip do utworu Siedem jest dostępny na kanale StoproRap w serwisie YouTube. Nowy singiel zapowiada Mixtape 7, kolejny krążek jednego z najpopularniejszych DJ-ów i producentów w Polsce, DJ-a Decksa. Co ciekawe, pomimo to że kawałek swoją treścią odnosi się do Mixtape 7, nie zostanie umieszczony na trackliście tego wydawnictwa, a na reedycji albumu Mixtape 6 jako bonus track!

Wideo realizowane przez grupę produkcyjną 9LITER FILMY było kręcone w Poznaniu w charakterystycznych miejscach dla stolicy Wielkopolski, czyli na lotnisku Ławica oraz na dachu popularnego Okrąglaka. Na planie teledysku pojawili się wszyscy artyści, których można usłyszeć w kawałku Siedem.

Również dzisiaj wystartował preorder limitowano-kolekcjonerskiej wersji Mixtape 6. Edycja ta będzie zawierała dwie płyty CD. Pierwsza z utworami, które pierwotnie znalazły się na poprzednim wydawnictwie DJ-a Decksa z dodatkowym singlem Siedem oraz druga z instrumentalnymi wersjami nagrań. Całość będzie wydana w nowej, uszlachetnionej szacie graficznej, którą wykonał Forin. Ponadto, każdy egzemplarz będzie numerowany, a w pakiecie preorderowym znajdzie się autograf poznańskiego producenta.

Przy okazji przypominamy nasz wywiad z Ras Kassem, gdzie na początku opowiada o wrażeniach z pracy z DJ-em Decksem i O.S.T.R.'em nad numerem na "Mixtape 7":

Ras Kass - interview: on "Soul On Ice 2" as the perfect sequel; Nipsey Hussle; music with Havoc

Poniżej natomiast teledysk oraz zdjęcia z planu.

Dj Decks - Siedem Ft. Śliwa, donGURALesko, Słoń, Kaczor, Sheller, Paluch (Official video)

Galeria

Jebaćbor
Peja zamiast kciuka farmazona i może bym odsłuchał a nawet spropsował, tak to jebać.
Hahaha
Ale jestes leb
No ja
Sliwa zjadł Peje już dawno. Peja trafił na czas wybicia pionierów, tyle z jego sławy.Techniczne przeciętniak otoczony sentymentem, trafiał do największej patoli i nawet jeśli przekaz (choć nie wyraźnie) był z dobrą myślą tworzony to banda dyslektyków i młodych przyszłych żuli i tak interpretowała to "JEBAĆ RUCHAĆ CHLAĆ ĆPAĆ JESTEM PANEM ŚWIATA I OSIEDLA!!!ONE@!" Smutne to jest bo ma sztosy kawałki CZASEM ale odrzuty jego największych fanów (tych zagorzałych z jego czasów) trafiły do marginesu, i tu nie żartuje - ulice areszty przedsklepie. Wystarczy pogoadać/
Shady
Tede czy to ty? A tak serio jebnie się w łeb farmazonie
Real HH 90
Jak zwykle Dj Decks nie zawiódł no i goście też.
s.
Dokładnie tak
FRU
Lubię ten moment jak sie Gural na bit wpierdala
Szkodnik
Peja.... dorzuć swoją zwrote..
es222
Śliwka + Deksio i ciary pewne !!!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>