Tede puszcza nowy singiel i odpala preorder "DISCO NOIR"

Tede wraz Sir Michem puszcza 3 singiel z nadchodzącego LP, "ALLINKA". Produkcją klipu zajęła się ekipa M.L. FILMZ. Ponadto raper ujawnił datę premiery i koncept stojący za "DISCO NOIR".

Premiera krążka planowana jest na 4 czerwca, a o jego koncepcie Tede pisze tak: "Pewnego gorącego dnia, stojąc na karaibskiej plaży, postanowiłem spróbować czegoś zupełnie nowego na swojej muzycznej drodze. Tak powstał pomysł na DISCO NOIR. Połączenie parkietowego rytmu z rapem. Nie daj się zwieść pozorom, disco to niekoniecznie musi być cukierkowe brzmienie i teksty o niczym - ta płyta nie jest cukierkowa i jest bardzo o czymś. Jest o życiu, o poszukiwaniu, o zagubieniu, o tym wszystkim czego doświadczam na mojej drodze. Moje życie jest jakie jest, nie oszukujmy się - moje życie to melanż :) Ta płyta jest o tym, o melanżu i jego mrokach. To mroczna dyskoteka - DISCO NOIR."

Do tej pory otrzymaliśmy dwa single, "KICKDOWN" i "TAŃCUJ", pierwszy z klipem na karaibskiej plaży, drugi będący komentarzem do bieżących wydarzeń geopolitycznych.

Tede reaktywował swoją działalność jako DJ BUHH, prezentując od niedawna numery nagrane na podkładach ze starych, amerykańskich klasyków takich jak "Shook Ones II" czy "Deep Cover".

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

TEDE & SIR MICH - ALLINKA / DISCO NOIR

Tagi: 

Booker
Sztos kawałek ;)
Anonim
Disco pisuar. A z tym dj buhh to spierdalaj wieprzu nie plugaw klasycznych beatów.
polski rap gówno
nie słucham disco polo, pierdole to gówno
Maxxxxccc
TEDE?? To naprawdę był On?? Myślałem że to jakiś diskopolowiec.. Bez głosu całkiem fajnie się ogląda..
S.H
Przygłupy tego nie skumają. Emocjonalny kawałek na wysokim poziomie.
polski rap gówno
jak ty mówisz o swoim ojcu?
S.H
Gdybyś przesłuchał ten numer to w drugiej zwrotce są słowa, które Tede kieruje do swojego taty. I gdybyś zrozumiał połowę to mógłbyś nawet zaliczać się do ludzi trochę jakoś myślących. A te twoje hejterskie wycieczki w stronę obrażania rodziców to gniją na poziomie spodu dna otępienia. Napisałem o przugłupach no i popatrz, przygłup się odezwał w najlepszym stylu z jazdą po tacie. To teraz będziesz musiał obrazić moją mamę pusty rozumie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>