Tede zapowiada: "Wielu raperów podk**wi ta płyta"

video
dodano: 2020-01-09 08:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 18)

Tede rozpoczyna rok ze słonecznym streetvideo zapowiadającym "Disco Noir". "Kickdown" to bonus track podkręcający nas pod klimat albumu, który osadzony będzie w brzmieniach podobnych do "Smutnej środy".

"Wiem że mamy serio coś innego niż wszyscy i wspomnicie moje słowa wiosną" - zapowiada Tede na Instagramie, a w numerze nawija "Wielu raperów podk**wi ta płyta, bo serio ta płyta jest inna". Trzymamy za słowo!

Jeśli chcesz być na bieżąco z premierami teledysków to śledź nasz dział Video

TEDE & SIR MICH - KICKDOWN / DISCO NOIR

Tagi: 

Trezor
Bardzo jest to świeże, podoba mi się!
Jebaćbor
Tak samo podkurwi jak karmagedon który wszyscy olali. Wieprz sam sobie wkręca że on jest solą w oku całej sceny, a wszyscy go w chuju mają od dawna. Nie wiem po co wstawiacie tego leszcza jak na szczęście już hype na niego minął nawet wśród najgłupszych mentalnych gimbów. A świeży to jest JPEGmafia a nie jakiś stary impotent z defektem mózgu.
S.H
Znowu sobie nie zwaliłeś jak zwykle i jesteś niegrzeczny hormonie wygięty.
Bebs
No moim zdaniem to ty pierdolisz głupoty. Tede to porażka, kto teraz go słucha, jak przestały istnieć gimnazja? :) Lepiej niech pójdzie w ślady swoich ziomków z GibGibona, niech po prostu skończy karierę :) Boroxona również to dotyczy :)
S.H
Tede czy Borixon zrobili kawał muzyki przez te wszystkie lata. Kim ty kurwa jesteś, że piszesz taki syf ? Pomyśl czego ty dokonałeś w swoim życiu, a co szczytowego odpierdolili oni. Mordo.
Bebs
Psychofan? Tak wnioskuję, po tym głupim wpisie :)
S.H
Fan od 98' Pewnie nawet nie znasz składów w których oni zaczynali. Co może zwykle zero takie jak ty? Napisać jak dziecko, że coś jest głupie bo zwyczajnie czegoś nie rozumie. Nie odpisuj.
Arasz.
Chcesz zrozumieć gówno nagrywane pod disco techno ?Chcesz to nazwać rapem ? Mam wszystkie płyty tedego nawet kasety ale nie ma przebacz jak coś takiego puszcza w świat.
S.H
Czy ja nazwałem jego nową płytę rapem ? Tak trudno zrozumieć, że coś jest robione dla kwitu bo rap i ten klimat dawno został gdzieś z tyłu. Czasem coś pyknie na chwilę i tyle. Czemu Pezet nie zrobił płyty w stylu numeru 98 ? Włącz myślenie. Ludzie mają swoje lata, tworzyli w Polsce hip-hop, lata lecą, trzeba kasę na starość robić bo kurwa ZUS nie wypłaci pieniążków.
Arasz
Myślenie nie polega na tym kto ma jakie zasługi i ,, że robi to dla gimnazjum bo kasa musi się zgadzać? Tylko mówimy o kawałku disco A nie wywodach kto kiedyś coś.
S.H
Faktycznie ta nasza scena jest tak konserwatywna, że w dobie tak kurewsko mocnego rapu to okropne przegięcie ze strony TDF. Połowa tej sceny kosi kasę na discohiphopopie lub na innych patoprzypadkach.
Arasz
I tu dochodzimy do meritum gość, który jest legendą i nawiąże do tych zasług robi remize by grać po wiochach będziesz tłumaczył to świeżością czy od boku realnie powiesz to jest na prawdę już słabe?
Arasz
I tu dochodzimy do meritum gość, który jest legendą i nawiąże do tych zasług robi remize by grać po wiochach będziesz tłumaczył to świeżością czy od boku realnie powiesz to jest na prawdę już słabe?
S.H
Niczego nie nazywam. Płyta jeszcze nie wyszła. Po singlu można wnioskować, że będzie to rozrywkowa muza na bardzo dobrym poziomie Sir Micha, która ma daleko do disco i będzie zawierać niepopularne rozkminy Tede. A jak to będzie się wszystko nazywać to zweryfikuje czas. Fajnie powiedział w tym numerze, że trap kiedyś też będzie trueschoolem. Chuj wie gdzie to zaewoluje dalej. Niech żyje muzyka.
Kukleswędzą2115
Kiedyś spotkałem klarenza na pogrzebie jakiejś sławnej osoby. Podochodzę do niego i mówię „cześć klari ty skurwysynu”. A on tylko „elo” i odwraca głowę. Sprzedałem mu blachę w potylicę i mówię „boli ale pomaga co?”. Marcin coś tupnął, coś mruknął ale mówi „dobra słucham ciebie cierpliwie, co masz mi do powiedzenia”. „czemu okłamałeś tego młodego chłopaka ze kończysz karierę?” Na to klarenz powiedział do mnie – „ty kurwa gnoju” i przykleił mi vlepe ghettopop do czoła. Potem uciekł do lasu.
Arasz
Historia zatoczyła koło Monopol Jedkęr- Tylko w tym przypadku wkręcanie, że teksty bardziej ambitne.
Bebs
Tedego najamitniejszy tekst to ten z "Gram w zielone". Który to był rok, jak ten zjeb się skończył? :)
polski rap gówno
każdy ma w chuju tego łaka, odkąd zaczął robić rap dla gimbów nie da się słuchac. a teraz to w ogóle nie wiadomo dla kogo nagrywa te kawałki bo to już nie jest rap dla gimbów tylko asłuchalne gówno o nie wiadomo o czym na disco polowym bicie.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>