Tede zdradza za ile wyszedłby do ringu w MMA

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-12-07 19:30 przez: Mateusz Natali (komentarze: 6)

Przy okazji kolejnych gali Fame MMA nie milkną komentarze fanów, którzy chcieliby zobaczyć w tej formule rozwiązanie beefu Tede vs Peja. Ostatnio do podobnych pytań odniósł się Peja, teraz zrobił to TDF.

Vienio na gali Popkillery 2019

Raper zdradza, że dostawał propozycje, nie tyle bezpośrednie co pytania poprzez współpracowników.

"Były propozycje. (...) Ostatnio oglądałem wywiad z tym o kim mówisz [Peją – przyp. red.] i on się tam zapiera, że nie ma mowy. Proponowali mu bańkę, dwa lata by sobie za to pożył, ale odpuszcza" - mówi Tede w rozmowie z Piotrem Krejnerem dla Radia Gra Wrocław.

"Wiadomo, że od pięciu lat mój styl życia się trochę zmienił w sensie fizycznym. Wytrzymałościowo dałbym radę" - dodaje, zaznacza jednak, że nie rozważa nawet takich propozycji, bo nikt nie da mu takiej kwoty, jakiej by wymagał:  Powiem tak, bardzo chciałbym mieć Rolls-Royce’a Phantom poprzedniej generacji. To za pół bańki można kupić. I bańkę honorarium. Za te półtorej bańki to nawet bym się karate nauczył w te trzy miesiące. Ja nie rozważam nawet tego, bo nikt mi półtorej bańki nie da. Mówię, że za półtora bańki zainteresowałbym się sportami walki, może na tej zasadzie. Nawet jak dostaniesz w mordę za półtorej bańki… ja cię proszę. Tylko tam nikt nie dostaje półtorej bańki" - kończy TDF.

Wywiad obejrzycie poniżej.

Za ile TEDE wyszedłby do ringu FAME MMA? Dostał propozycję?

Tagi: 

TEDE DZBAN
tEDE ty się naucz tego karate albo najlepiej techniki kołowrotka i pierdolnij się w czoło to może zmienisz zdanie
TEDE DZBAN CIĄG DALSZY
KURWA tedunio odrzutkiem ale całego hip hopu to ty się stałeś. Robisz gówno nie rap. Spierdalaj z Polski bo tak negujesz i naśmiewasz się z naszych polskich wartości. Mogłeś pojechać do Stanów na urodziny Jigiego Jaya-Z i mu obciągnąć bo tak jesteś zapatrzony w niego już od wielu lat. Może by cię przyjął już na stałe na posadę pomywacza jego Rolls-Royce’a Phantom.
Zdzicho
Tede Stary dziadek do waki ,heeeheee,ale jaja
jo
Tylko najlepsze jest to, że te półtorej bańki im się zwróci z takimi zasięgami Tedego. Dla nich to byłaby czysta reklama i łatwy zarobek. Kto nie chciałby zobaczyć jak Tede pruje się na ringu :D
Junkie tede
Leśny dziadek przepity i przećpany chyba się nie nadaje do walki chyba, żeby poszedł się bić na gołe pięści do bare knuckle i zobaczyć jak ktoś mu morde rozkwasza.To by było coś.
Fauek
Fajnie by było jakby zaproponowali mu nawet 5baniek ale pod warunkiem że przetrwa do 2rundy. Twierdzi że wytrzymałościowo by wytrzymał hahaha kurwa Wieprzu Ty nie masz pojęcia jaki to jest wysiłek. Z Peją dałbym mu 30sekund a i tak połowę tego czasu by spierdalal

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>