Peja wyjaśnia, czemu odmówił Fame MMA

dodano: 2019-11-30 21:00 przez: Marek Adamski (komentarze: 9)

Gala, budząca spore zainteresowanie, zdążyła skusić swoją ofertą już parę osób ze środowiska, jak na przykład Filipka czy Kizo. Peja w najnowszym wywiadzie dla FRESHMAG.PL przyznał, że sam otrzymał ofertę od Fame MMA i zdradził, czemu odmówił.

"Deklarowałem lata temu, że nigdy nie będę stawał w oktagonie. Przede wszystkim dlatego, że mam wiele szacunku do zawodowych fighterów, którzy 24 godziny na dobę przez lata zostawiają krew, pot i łzy. Zrobią wszystko, czasami bez sponsorów, kasy, opłacając sobie starty, próbując się gdzieś przebić, nie mając promotorów, żeby zawalczyć na profesjonalnej gali i często nie mają takiej szansy i być może jej nie otrzymają. W związku z tym ja nie będę im odbierał chleba tylko dlatego, że spopularyzowałem swój ryj w innej dziedzinie niż mieszane sztuki walki." - tłumaczy raper. - "Odmawiałem już uczestnictwa w Fame MMA. Grube pieniądze, naprawdę gruba kasa. W ogóle nie dziwię się raperom, że w to idą i chcą to robić. Ta walka ustawiłaby mnie na dwa, trzy lata do przodu i nie musiałbym nic robić."

Ostatnio w swój udział w walkach zadeklarowali Rest Dixon37 i DJ Decks, jednak wystąpią oni nie na Fame MMA, a na gali FFF 2, która odbędzie się już 21 grudnia w Zielonej Górze. Ponadto swojego przeciwnika na gali organizowanego przez Wojciecha Golę i Boxdela szuka Sobota, a przeciwnik również ma pochodzić ze środowiska hip-hopowego. 

Tagi: 

reklama
jałokim
Jak Rysia na 2-3 lata by ustawiła wypłata to musieli mu zaproponować ok. 200k polskich złotych. Konkret.
Anonim
sądzę że 200k że taka kwota jest możliwa,nie dość że abonamenty to ta gala ma coraz więcej sponsorów z zewnątrz którzy są w stanie finansować ten cyrk dolicz prwyatnych inwestrów więc jest nieźle
umbalele
Panie redaktorze, ostatnie zdanie trochę nie trybi. Chyba , że poddaje Pan wątpliwości to, że Sobota = hip hop/rap.
dj crash
Rychu niemogę się doczekać kiedy wystąpi w rolink szuka żony , żałosny pijak skończony
HsuZiomek
Dobra dobra nie udawaj boisz sie ,ze Cie Tede rozniesie i wstydu na starosc narobisz.
mariolka z marymontu
dobra, ale kto by abo nie wykupił na walkę tedzika z peją niech pierwszy rzuci dekoderem!
ByłyWIernyFan
To po kurwą nędzę lazłeś do telewizji, jak nie chcesz ludziom zabierać chleba? Co Ty kurwa gwiazda telewizji jesteś?! Szacunek do muzyki mam, ale po tych wszystkich latach, do człowieka zerowy.
to gosciu
wypie.rdalaj
King
Jałokim Raczej 500k

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>