Mija 10 lat od premiery "Note2". Tede i Sir Michu szykują reedycję albumu

Dekada. Tyle trwa już muzyczna współpraca Tedego i Sir Micha, podczas której narobili wiele szumu na scenie i wydali masę numerów nadal będące w pamięci słuchaczy. Dokładnie 10 lat temu, 10 września 2009 roku na rynek trafił pierwszy wspólny album duetu, czyli "Note2".

Tede już od dawna zapewniał, że reedycje jego krążków, które nie są dostępne w legalnej sprzedaży będą sukcesywnie pojawiały się w sklepach, a okrągła rocznica pracy z Michem zdawała się być świetną okazją do tego, by wznowić niedostępną już drugą część "Notesu".

W związku z tym, już niedługo, bo 19 września, oficjalną premierę będzie miała nowa wersja albumu, która została wzbogacona o okazjonalną wlepkę oraz o niewydaną wcześniej fizycznie "Note2 Errata", czyli składający się z trzech numerów minialbum nagrany przy okazji beefu TDF-a z Rychem Peją.

Krążek do tej pory przez wielu słuchaczy wskazywany jest jako jeden z najlepszych - mimo tego, że nagrany został w ekspresowym tempie, bo zaledwie w półtora miesiąca - tytułów w całej dyskografii Tedego, więc jeśli do tej pory nie mieliście okazji go nabyć, to pojawiła się możliwość, aby to nadrobić. A Wy na jakim miejscu stawiacie "Note2"?

Tagi: 

Anonim
Na jakim miejscu? Na śmietniku jak cały syf od wieprza. Już byś się Natali wstydził takiego clowna promować. Wystarczy że na gejrapie co chwilę jakieś pierdolenie o pede.
S.H
Ta płyta jest bardzo dobra. Już nie pierdol.
wwe
dla ciebie tak
S.H
" Kup sobie sznur i zawiś na żyrandol, odkręć gazu kurki i zamknij balkon, siemanko, a gdyby to nie wyszło - poderżnij sobie gardło tępą łyżką. "
Props od 1996 roku
Utkaj pizdę, zacofany śmieciu! Młotkiem w półę...?! Syf, to całe życie robi farmazon spod żabki! Dzięki TDF, za prawie 24 lata na rap_scenie, Props w Historii...!!!
Anonim
Trochę kultury chamie pierdolony w tej jebanej milicji. W 1996 to nikt o tym bananowym impotencie nie słyszał, prawdziwe składy były na głośnikach w miastach a nie jakieś pede. Widzę że wieprz nadal jakiś przygłupów opłaca żeby mu pisali pochlebne komentarze na popkillerze albo gejrapie.Przy tym zauważ że jak ktoś jedzie po frajerze aka. tede to nazywa po imieniu go i nikogo więcej (w większości przypadków) a Ty ludzi wyzywasz i myślisz że jesteś kozak. Pęknięty jeż to nawet nie jest rap, to zwykłe pierdolenie farmazonów do beat'u, i czasem trochę autodissów vide. mama ma mama da.
1kHz - Tede...
1994 - rok założenia...
Zbychu WDZ
Bo wieprz tak powiedział? Co z tego jak pierwszy materiał 96 bez echa, później 97 sławne wuwua jako trzyha którego poszła zawrotna wręcz liczba 500 sztuk. Tyle osób o nim słyszało. Dopiero 2001 sport i wtedy zyskał trochę popularności. Takim tokiem rozumowania to kasztan z hifi bandy działa od 98, pierwszy materiał 2005, a fame trochę złapał dopiero 2008, no ale weteran w chuy bo od 98 na scenie.
Props od 1996 roku
Bardzo dobry Album!

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>