Mija 10 lat od premiery "Note2". Tede i Sir Michu szykują reedycję albumu

Dekada. Tyle trwa już muzyczna współpraca Tedego i Sir Micha, podczas której narobili wiele szumu na scenie i wydali masę numerów nadal będące w pamięci słuchaczy. Dokładnie 10 lat temu, 10 września 2009 roku na rynek trafił pierwszy wspólny album duetu, czyli "Note2".

Tede już od dawna zapewniał, że reedycje jego krążków, które nie są dostępne w legalnej sprzedaży będą sukcesywnie pojawiały się w sklepach, a okrągła rocznica pracy z Michem zdawała się być świetną okazją do tego, by wznowić niedostępną już drugą część "Notesu".

W związku z tym, już niedługo, bo 19 września, oficjalną premierę będzie miała nowa wersja albumu, która została wzbogacona o okazjonalną wlepkę oraz o niewydaną wcześniej fizycznie "Note2 Errata", czyli składający się z trzech numerów minialbum nagrany przy okazji beefu TDF-a z Rychem Peją.

Krążek do tej pory przez wielu słuchaczy wskazywany jest jako jeden z najlepszych - mimo tego, że nagrany został w ekspresowym tempie, bo zaledwie w półtora miesiąca - tytułów w całej dyskografii Tedego, więc jeśli do tej pory nie mieliście okazji go nabyć, to pojawiła się możliwość, aby to nadrobić. A Wy na jakim miejscu stawiacie "Note2"?

Tagi: 

Anonim
Na jakim miejscu? Na śmietniku jak cały syf od wieprza. Już byś się Natali wstydził takiego clowna promować. Wystarczy że na gejrapie co chwilę jakieś pierdolenie o pede.
S.H
Ta płyta jest bardzo dobra. Już nie pierdol.
wwe
dla ciebie tak
S.H
" Kup sobie sznur i zawiś na żyrandol, odkręć gazu kurki i zamknij balkon, siemanko, a gdyby to nie wyszło - poderżnij sobie gardło tępą łyżką. "

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>