Tede wylicza kto przez lata opuścił Wielkie Joł

kategorie: Polska, Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2019-08-10 15:00 przez: Mateusz Natali (komentarze: 8)

Głośno było o konfliktach Tedego z DJ-em Tuniziano i Numer Razem - ostatnio ekipę NWJ opuściło jeszcze kilka postaci, w tym będący w niej od 15 lat Jakuza. Tede opublikował nawet specjalną grafikę podesłaną przez fana, gdzie widzimy całe szerokie grono artystów, z którymi drogi przez lata mu się rozeszły.

Tymek x Tede "Rainman" (Live @Mazury Hip-Hop Festiwal Giżycko 2019)


[Powyżej Tymek i Tede wykonujący na żywo numer "Rainman" na Mazury Hip-Hop Festiwalu]

Widzimy tu zarówno raperów (B.R.O, Numer Raz, WSZ), DJ'ów (Frodo, Tuniziano), bliskich i rozpoznawalnych współpracowników/hypemanów (Kołcz, Brewa) jak całe ekipy (Wice Wersa).

Ostatnio dużym zaskoczeniem było zniknięcie z koncertowego touru Brewy i Młodego Grzecha, a przede wszystkim odejście z Wielkiego Joł Jakuzy, pełniącego tam jedną z kluczowych ról od 2003 roku (odpowiadał on za funkcjonowanie wytwórni od strony marketingowej i PR-owej).

Oto, co napisał Jakuza na swoim FB (post publiczny):

"Po 15 latach kończę pracę w wytwórni Wielkie Joł. Pierwszy raz w studio byłem jeszcze jako dziennikarz Hip-Hop.pl na planie tego właśnie teledysku. 

Gdy dołączałem do Ekipy akurat opuszczał ją zespół Sistars, a ja miałem okazję rozpocząć pracę pomagając przy wydaniu trzeciego solowego albumu TEDE zatytułowanego Notes. 

Przez te wszystkie lata przez WJ przewinęło się wiele wyjątkowych osób. Dziękuję wszystkim z którymi miałem okazję współpracować. 

To było coś niesamowitego. Zrobiliśmy Wielkie rzeczy. 

Z branży kultury nie chcę znikać, więc jestem otwarty na propozycje. Jestem pewien, że tak czy inaczej nasze drogi będą się przecinać :)"

Załączył również klip, o którym mowa w oświadczeniu:

Sistars - Synu

Tagi: 

Anonim
Jak jest frajerem to nie dziwne że każdy wcześniej czy później się od niego odwraca. Jako raper to dno szczególnie nowsze albumy, jako człowiek to nawet szkoda gadać.
Odp: Anonim
Sto procent racji w tym co mówisz. TDF czytaj upadła gwiazda która nigdy nie świeciła i nie porywała swoją twórczością. Jako człowiek a raczej nie człowiek tylko śmieć. Dla kolegów szmata. Nie jeden się na nim zawiódł i przejechał.
Komentator
Na dobrą sprawę, można by tam było umieścić Gurala. NIe wiem czy ktokolwiek jeszcze pamięta, ale Drewnianej Małpy Rock był wydawany w Wielkie Joł :)
Git nowinka
o proszę! No tak przypomniałeś mi że tak było. Tede bratojebca kazdego chciał wydymać ale Fred wydymał jego i założył własny label tzn. Gural
DJ Classic
Kto? Z kąd? To tam się coś dzieje? Ch z nimi
S.H
" Skąd " człowieku się pisze kurwa mać.
Prawdziwy100
00:00 7
A to ci dopiero
Wielkie łoj i ola Boga czyli Wytwórnia pieśni i tańca.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>