Tede w dwóch odsłonach - klubowy singiel i powrót DJ-a Buhha

Tede i Sir Mich opublikowali "Tańcuj" czyli singiel z "Disco Noir", gdzie w klubowej otoczce raper serwuje nam uszczypliwą obserwację obecnych wydarzeń na świecie. Na dokładkę dostajemy powrót DJ-a Buhha i ostry przelot po klasycznym bicie. Która z odsłon mocniej trafia w Wasze gusta?

DJ BUHH - AUTOTIUNY FEAT. TEDE

TEDE & SIR MICH - TAŃCUJ / DISCO NOIR

Urolog
Obrażasz swą posturą polski rap gruba ruro.
S.H
Po nicku można wnioskować, że masz duży kontakt z chujami. No to jeszcze jeden chuj ci w rozum.
Real HH 90
Dj Buhh aka Tdf na bicie Mobb Deep jest ok a Tede Sir Mich takie sobie ale TdF zawsze szacunek dla niego od mnie nawet jakby disco robił ja osobiście jestem fanem jego twórczości od czasów 1 Killa Hertz aka Warszafski Deszcz a przy okazji mam wszystkie płyty Dj Buhh w piździe mam to że komuś się nie musi podobać twórczość Tdf rzecz gustu. Nara.
Jebaćbor
Ale ten nick Real HH 90 to Ci chodzi o polskę czy o stany? Bo jak o pl to wszystko jasne a jak o stany to trochę smutne no ale twój gust. Moim zdaniem to jak jest tyle dobrej muzyki to nie widzę sensu słuchać muzyki jakiegoś tam tede, która mi się po prostu nie podoba czy te jego nowe disco pole czy stare pseudo klasyki. Dla mnie jako człowiek nawet, a nie jako raper, ten osobnik jest skreślony ponieważ ubeckim obyczajem nagrywał swoich znajomych bez ich wiedzy. No ale jak wcześniej stwierdziłeś, rzecz gustu.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>