Raport z pola bitwy. Tede na świecznikach po premierze "Karmagedonu".

Dopiero co otrzymaliśmy wiadomość, że najnowszy album Tedego i Sir Micha - "Karmagedon" został właśnie najlepiej sprzedającą się płytą w salonach sieci Empik.

Czas więc podsumować, co w ostatnich dniach działo się wokół premiery tego krążka.


Karma wraca k*rwy. Moje wczorajsze obawy okazały się bardziej, niż słuszne. Będzie bolało i to tak serio bardzo - jeszcze na początku roku, takie wpisy zapowiadały ten album. Można było więc oczekiwać, że warszawski raper nie będzie się patyczkował i na nowym albumie usłyszymy wiele odważnych opinii. Pikanterii dodał fakt, że TDF zaczął nawet rozglądać się za kamizelką kuloodporną!

Po singlowych zaczepkach w stronę W.E.N.Y., czy Kuby Wojewódzkiego, 9 maja - wraz z premierą całego krążka, potwierdziło się, że założyciel Warszafskiego Deszczu ani trochę nie żartował.

Peja

Przede wszystkim, mimo tego że w tym roku mija dziesiąta rocznica rozpoczęcia beefu między Warszawiakiem, a Peją, szef NWJ po raz kolejny kilka wersów poświęca swojemu rywalowi. Przywołuje wydarzenia z Mielna w roku 2010. Właśnie wtedy, według plotek - autor "Na Legalu?" wraz z kilkunastoosobową ekipą stał przed klubem i czekał na Tedego, który był w towarzystwie tylko Kiełbasy. 

Kobra

W utworze "Ryyyj" Tede na celownik wziął sobie nie tylko Peję. Oberwało się tam Kobrze, Beteo, jak i Young Multiemu. Kobra, który bardzo długo pozytywnie wypowiadał się na temat twórczości Tedego aktualnie jest managerem Peji. 

Young Multi

Young Multi oberwał chyba najmniej intensywnie. Kilka wersów, które dotyczą głównie sztucznie wykreowanej kariery na fanach z YouTube. 

Beteo

Po wypowiedziach Beteo na Facebooku, odnośnie sztuczności działań Tedego, oraz zwykłej chęci zarobku, było wiadome że autor "Karmagedonu" nie pozostanie mu dłużny. Nawiązuje do przypadkowego spotkania podczas imprezy SB, jak i wyśmiewa rozlewanie Moeta w klipie Peji (o ironio, Poznaniakowi znów oberwało się rykoszetem).

Rzepa

Najpierw "Ej ziomek" na każdym koncercie, obecnie konflikt, który musiał mocno nadepnąć Tede na odcisk, skoro nawet członkowi Hill Records odpowiedział.

Numer Raz

Jeśli ktokolwiek liczył na  nowe WFD, te oczekiwania musi odłożyć na dłużej nieokreślony termin. Tede rozlicza się z niedawnym ziomem, wyciąga brudy i jesteśmy ciekawi tylko czy Numer, który obecnie bardziej jest dziennikarzem, niż raperem, jakkolwiek na owe wersy odpowie.

TEDE & SIR MICH - BOATEVER / KARMAGEDON (STREETVIDEO)

Krzychu1234
A Boski Romek?
JestOKaleMozeBycLepiej
odróbcie lekcje, nie jestem fanem tedego, ale po odsłuchu inaczej bym sformułował tego posta. Warto wspomnieć o zaczepce do Rycha o akcję spod atlantika gdzie miała być solówka a nie było tylko (prawdopodobnie) masowy wpierdol. Do tego Boski zabawnie zostął zjedzony
14 mają.
15:27 7
Gwizdek
Jestem fanem polskiego rapu juz ponad 10 lat i Tede który pierwsze płyty miał dobre bez jakiś zaczepek a terazniejszy Tede chciałby wybijać sie na beefach których dużo przegrał moim zdaniem i gdzie tu rap. Chciałbym zeby wrócił ten stary polski rap
Niezły staż
Skoro zacząłeś słuchać w czasach beffu Tede v Peja to skąd to zdziwko?
Gwizdek
Zacząłem słuchać rapu od 1999 roku nigdy nie miałem idola jednego tylko zawsze na uwadze miałem dobry przekaz i kiedyś ten rap miał przekaz dziś po tylu latach juz malo co wierze w niektórych raperów szkoda bo rawdziwych fanów rapu boli to ze idzie to w złym kierunku
chin
To 20 lat, a nie ponad 10.
Gwizdek
No w sumie tak także scenę polskiego rapu znam i nie jestem juz zadowolony z niej coraz mniej rapu prawdziwego
Zastanawiam sie
O co chodzi z bitem do hwdpiratom?
Bo to bit..
.. który (WFD) ukradli od HG z kawałka HWDP więc z tym ulicznym zaiksem to zapewne dopadł ich Żary i musieli płacić hajs
Cześć
22:04 7
szast_prast
"wierzysz w karme? masz u mnie punkty karne"....

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>