"Tylko Tyle" dissem na Kubę Wojewódzkiego? Tede wyjaśnia

Udostępniony najpierw na Instagramie, a następnie na YouTube fragment numeru "Tylko Tyle" wzbudził z miejsca sporo kontrowersji z powodu wersów skierowanych w stronę Kuby Wojewódzkiego, z którym to Tede od przynajmniej kilku lat raz na jakiś czas "wymienia się uprzejmościami" w mediach.

Wspomniane linijki gsporo słuchaczy odebrało jako diss w stronę dziennikarza i rewanż za słowa, które Wojewódzki umieścił w swojej niedawno wydanej autobiografii, jednak jak się okazuje, TDF w ogóle nie zamierzał robić ze swojego numeru dissu. Na Instagramie odniósł się do komentarzy słuchaczy i nakierował jak opublikowana zwrotka powinna zostać zinterpretowana.

"Jak można dissować Wojewódzkiego? Ja nie dissuje Wojewódzkiego, ja z nim polemizuję, ja po prostu wyrażam swoją opinię. Kiedy on wyraża opinię o mnie w swojej książce, Ty to czytasz, wiec ja wyrażam opinię o nim w swoich kawałkach i możesz ich słuchać. To jest bardzo prosta rzecz."

Dodatkowo, Tede na koniec zaprezentował fragment dalszej części numeru, w którym odnosi się do Marty Linkiewicz. Potwierdził także, że "Tylko Tyle" nie jest singlem, a zaledwie zajawką tego, co będziemy mogli usłyszeć w dalszej części kawałka na "Karmagedonie".

POPKILLERY 2019 - zagłosuj na swoich faworytów

TEDE & SIR MICH - TYLKO TYLE / KARMAGEDON / 09.05.2019

Tede król najlepszy
Jaca kolejny raz udowadnia, że jest najlepszym raperem w Polsce ;)
beka
słabe prowo, ale nawet goebbelsowskie metody nie sprawią że stanie się to prawdą. ten typ jest tak żałosny, że to już boli, ale niech se robi co chce
Tede król najlepszy
Żałosny jest twój stary pedał
Anonim
Brawo pede po iluś tam latach bezsensownego odpierdalania wstydu na ,,scenie'' jedyna akcja która można nazwać sukcesem a mianowicie pocisnięcie taniej kurwy linkiewicz, Ale i tak jebać.
ODB RIP
On nie jest raperem tylko zwykłym pajacem cyrkowym, żałosna szopka, którą wokół siebie robi od lat. Dla starszych pokoleń słuchaczy już nie istnieje, ale dzieciaki dały mu nowe życie
TominnoBammbino
True story Bro. 5

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>