Tede ze złotem za "SKRRRT"!

kategorie: Hip-Hop/Rap, News
dodano: 2018-04-15 13:19 przez: Marek Adamski (komentarze: 8)

O wszystkim poinformował Kamil "Jakuza" Jaczyński działający w wytwórni Wielkie Joł. Ostatnia płyta Tedego, "SKRRRT" sprzedała się w min. 15,000 egzemplarzy i pokryła się złotem.

"Pytali i pytali ... no to policzyliśmy i wyszło na to, że SKRRRT jest już Złotą Płytą. Naajs. Dziękujemy wszystkim, którzy kupują płyty!" - napisał na swoim profilu na Facebooku Kamil Jaczyński.

Tede jest teraz w trakcie promowania nadchodzącego krążka "NOJI". Niedawno wydał teledysk "HOT18BANGLASZ", który możecie zobaczyć tu.

Sprawdź najnowsze i nadchodzące premiery płytowe

Tagi: 

Filozof
Demokracja to rządy większości, a że większość ludzi to głąby więc rządzą nami głąby.. To samo ma sie w muzyce, wystarczy prrryt prrryt i pede dostaje złoto, a ambitna muzyka ma po 10tysiecy wyświetleń. Sad true.
S.H
Ciekawe do jakiej mniejszości należysz ty i czy rap ambitny to ten w którym słyszysz to co chcesz słyszeć?
dawid
pewnie jakis indie rock
Filozof
Nie kurwy, ja słucham prawdziwego rapu, wiem ze wy nie wiecie co to jest.
S. H
No właśnie widać po komentarzu twój ambitny rap.
Anonim
15 000 egzemplarzy, rzeczywiście wielkie liczby, jeszcze bym coś dodał ale ziomek wyżej już wyczerpał temat.
pppp
A tak się zastanawiałem dlaczego się znowu pruje do Rycha,pomimo jego zaczepek. Remisja złoto po bodajże 7 tygodniach Skrrrt po około 10 miechach
jprdl
Kurwa w końcu kurwa, co nie kurwa tedzik kurwa? Wszystkim tu zebranym proponuje mocno obejrzeć ostatni wywiad Tede z Adamkiewiczem żeby ostatecznie pozbyć się złudzeń że ten prostak reprezentuje sobą jakikolwiek poziom intelektualny/artystyczny. Znowu liczby przestają się kręcić i tym razem nie może być pierdolenia o infamii, tedzik sam się pogrzebał i jest tego świadomy i w każdym wywiadzie wylewa z siebie frustrację każdym możliwym otworem (+ na większości jest nagrzany, 40-letni typ) i próbuje być kontrowersyjny. To już nawet Laik był mniej sfrustrowany i atencyjny, kiedy w swoich złotych czasach zaczepiał każdego rapera w polszy.

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>