Tau "Nosiłem się z zamiarem zakończenia kariery" - specjalny wywiad

współpraca płatna
dodano: 2024-05-05 13:38 przez: Redakcja (komentarze: 0)

Na kanale wytwórni Bozon Records ukazał się pierwszy od ponad 3 lat dłuższy wywiad z Tau w którym słuchacze mogą dowiedzieć się wielu ciekawostek z życia prywatnego rapera, zobaczyć zdjęcia ze studia nagraniowego oraz z prywatnego archiwum artysty.

A tak pisze o tym sam label: "Praca nad płytą jest zazwyczaj owiana tajemnicą. Tym razem zapraszamy Was do obejrzenia pierwszego od ponad 3 lat wywiadu z Tau w którym opowie o kulisach powstawania albumu "Remedium II". Dowiecie się o rzeczach, które przez lata były skutecznie skrywane przed światem. Aż do dziś."

Preorder "Remedium II" jest już dostępny na www.bozonrecords.pl

Czego natomiast dowiedzieliśmy się już o całej płycie?

"Historia zatacza koło, ale tylko w naszych umysłach. "Remedium 2" to próba uchwycenia w słowach ostatniej dekady, bo właśnie tyle czasu minie w tym roku od wydania pierwszej części albumu, który był debiutem i wielkim sukcesem Tau. Ile wydarzyło się przez te 10 lat? Siedem płyt, setki koncertów, pół miliona przejechanych kilometrów i tysiące rozmów ze słuchaczami. Esencję tych doświadczeń odnajdziecie w tekstach prawie 20 utworów zawartych na płycie. Produkcją muzyczną w zdecydowanej większości albumu zajął się sam Tau. To doskonała wiadomość dla fanów jego twórczości, którzy cenią go nie tylko za warsztat rapowy i tekściarski, ale również za muzykę, która jest znakiem rozpoznawczym Tau od samego początku trwania jego kariery."

Artykuł powstał w płatnej współpracy z Bozon Records

Tagi: 

Plain text

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <blockquote> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>